Drodzy Uczestnicy !

Gorąco gratulujemy wszystkim nauczycielom, dzieciom i placówkom, które podjęły się realizacji twórczych zajęć z języka angielskiego. Włożyli Państwo w te zajęcia dużo wysiłku, co bardzo doceniamy.

Mamy nadzieję, że w znaczący sposób doświadczenie to przyczyniło się do rozwoju zarówno Państwa warsztatu twórczego nauczania, jak i do wzrostu zainteresowania dzieci językiem angielskim oraz aktywnością twórczą.

Pragniemy podkreślić, że najważniejsze według nas było przeprowadzenie i doświadczenie przez dzieci takich zajęć, ponieważ dziedzinie twórczości proces doświadczania jest nie mniej ważny, jak uzyskany efekt zewnętrzny.

Napłynęło dużo prac z całej Polski.

Jury w składzie : Stefania Moskalik, Sylwia Chojnacka-Tuzimek i Sylwia Zabor-Żakowska wyłoniło następujących zwycięzców konkursu:

Dzieci 3-4 letnie:

I miejsce: Parafialne  Przedszkole Niepubliczne im. Świętego Józefa na Niwie w Głogowie Małopolskim,  grupa – Motylki  (za opowiadanie “Motylek”)

II miejsce: Oodział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach, grupa – Biedronki (za opowiadanie “Filip’s friends”)

III miejsce: Przedszkole nr.7 w Kościerzynie grupa – Krasnale (za  opowiadanie”Mieszkańcy łąki”)

Dzieci 5-6 letnie:

I miejsce: Parafialne  Przedszkole Niepubliczne im. Świętego Józefa na Niwie w Głogowie Małopolskim,  grupa – Błyskawice (Za opowiadanie “W krainie Smerfów”)

II miejsce: Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej  (za opowiadanie “Jaskiniowiec i Dinozaury”

III miejsce: Przedszkole nr 25 w Chorzowie, grupa Promyki (za opowiadanie “Snowy Day”)

 

Poziom nagrodzonych prac oceniamy jako bardzo wysoki nie tylko w warstwie estetycznej, ale przede wszystkim w warstwie inwencji twórczej.

Mamy nadzieję, że to doświadczenie zachęci Państwa i zainspiruje do dalszej twórczej pracy z dziećmi wykorzystującej poezję i plastykę w nauczaniu języka angielskiego. Z własnego doświadczenia wiemy, że uzyskiwane efekty i rozwój dzieci wynagradzają włożony trud.

Prace Państwa zaprezentujemy poprzez wystawę w Bibliotece Publicznej w Piasecznie ul. Kościuszki 49.

Informacje o wystawie znajdą Państwo niebawem na stronie www.rzezucha.com w aktualnościach.

Dokumenty oraz nagrody zostaną rozesłane do Państwa do końca lutego 2019, liczy się data stempla pocztowego.

Jeżeli chcieliby Państwo zwrotu prac z wysyłką płatną przez Państwa przy odbiorze, prosimy o taką informację  drogą mailową: cogito@rzezucha.com do 15 grudnia 2018.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu 🙂