W dniu 5 listopada 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość – “Pasowanie na Przedszkolaka”. Pasowanie na przedszkolaka to oficjalne zakończenie okresu adaptacyjnego dzieci oraz wprowadzenie ich w społeczność przedszkolną. Jest to okazja  do prezentacji przez dzieci umiejętności nabytych w ciągu pierwszych tygodni pobytu w przedszkolu. Uroczystość ma na celu integrację rodziców i dzieci z przedszkolem, wzmocnienie więzi rodziców z dzieckiem poprzez stworzenie okazji do wspólnej zabawy.

Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci. Wzruszeni zarówno my jak i rodzice, dumni ze swych pociech, które przygotowały piękną część artystyczną. Zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz taneczne. Rodzice mogli usłyszeć piosenki śpiewane po angielsku oraz po polsku.

Kiedy emocje opadły po pełnym wzruszeń występie i uroczystym pasowaniu, na wszystkich czekał wielki tort przygotowany specjalnie na tą okazję. Delektując się pysznym deserem mogliśmy już swobodnie rozmawiać i bawić się w towarzystwie dzieci i ich rodzin.

Teraz nasi milusińscy z dumą mogą powiedzieć – Mamo, Tato – jestem przedszkolakiem!

« 1 z 2 »