O przedszkolu

Przedszkole „Domek Elfów” to magiczne miejsce, które powstało z myślą o tym, aby dać dzieciom wysokiej jakości edukację poprzez zabawę, sprzyjającą rozwojowi intelektualnemu, społecznemu, emocjonalnemu oraz fizycznemu. To przedszkole, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty oraz odkrywać świat poprzez działanie i doświadczanie. Wszystko pod okiem wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry. Doświadczeni i pełni pasji pedagodzy stanowią również kadrę zarządzającą.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na bardzo wymagającym rynku piaseczyńskim, gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie. Wysoką jakość usług potwierdza fakt, że nasza placówka, jako jedyna w Piasecznie została nagrodzona prestiżowym certyfikatem jakości „KidZone”.

Absolwent naszego Przedszkola to dziecko otwarte na nowe doświadczenia, ciekawe życia, radosne, pewne siebie i swoich możliwości oraz zainteresowane otaczającym je światem.

Budynek, w którym mieści się przedszkole  znajduje się na  cichym, spokojnym, pozbawionym ulicznego hałasu osiedlu. Ze względu na usytuowanie w głębi osiedla, ruch kołowy jest tu ograniczony do minimum zwiększając tym samym bezpieczeństwo dzieci. Położony jest  w bliskim otoczeniu Sadku Natolińskiego, który już wkrótce w ramach budżetu partycypacyjnego przejdzie renowację. Jeszcze w tym roku ma powstać tu nowy nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Przykładając dużą wagę do jakości opieki nad dziećmi, rozpoczęliśmy starania mające na celu stworzenie  przedszkola o najwyższym standardzie w okolicy. Poza przygotowaniem przestronnych sal wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, w naszych planach jest stworzenie własnego placu zabaw przylegającego do budynku. Będzie to niewątpliwy atut na tle ursynowskich przedszkoli. Kto wie, może i tutaj uda nam się otworzyć własny ogródek przedszkolny, taki jaki prowadzimy w piaseczyńskim Domku Elfów?

Poświęć chwilę i zobacz postępy prac w przedszkolu, które już wkrótce wypełni się radosnymi buziami przedszkolaków. Gwarantujemy, że zarówno Ty jak i Twoja pociecha pokochacie to miejsce, tak jak nasi dotychczasowi wychowankowie pokochali piaseczyński Domek Elfów.

Oddajemy w Państwa ręce przedszkole z doskonałą lokalizacją. Znajdziecie nas zaledwie 300 metrów od stacji metra Natolin oraz w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych przy ulicach Małcużyńskiego i Raabego. Samochodem natomiast dojedziecie bezpośrednio z Al. KEN.

Przejdź do galerii
 
 

Liczebność grup

Niewielka liczba dzieci w grupie (do 15) gwarantuje optymalne, indywidualne podejście nauczyciela do każdego wychowanka.

Godziny otwarcia:

Przedszkole otwarte jest w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni wolnych ustalonych przez organ prowadzący (patrz tabelka poniżej). W sytuacjach szczególnych zapewniamy dziecku opiekę po godzinie 18:00 po wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy lub dyrektora.
ROK 2018
STYCZEŃ 1.01 - Nowy Rok
KWIECIEŃ 2.04 - Poniedziałek Wielkanocny
30.04 - dzień wolny
MAJ 1-4.05 - Święto Pracy, Święto Konstytucji 3-go Maja
31.05 - Boże Ciało
CZERWIEC 1.06 - dzień wolny
SIERPIEŃ 15.08 - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
LISTOPAD 1-2.11 - Wszystkich Świętych
GRUDZIEŃ 24-31.12 - przerwa świąteczna
ROK 2019
STYCZEŃ 1.01 - Nowy Rok
KWIECIEŃ 22.04 - Poniedziałek Wielkanocny
MAJ 1, 2, 3.05 - Święto Pracy, Święto Konstytucji 3-go Maja
CZERWIEC 20-21.06 - Boże Ciało
SIERPIEŃ 15-16.08 - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
LISTOPAD 1.11 - Wszystkich Świętych
11.11 - Dzień Niepodległości
GRUDZIEŃ 23-27.12 - przerwa świąteczna