Domek Elfów to magiczne miejsce gdzie ...

... daje się dzieciom wysokiej jakości edukację poprzez zabawę. Gdzie wspiera się wszechstronny rozwój zdolności twórczych i osobowości. Dorastając wśród przyrody, w otoczeniu bujnej roślinności nasi wychowankowie odkrywają świat poprzez działanie i doświadczanie, a pod okiem wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry rozwijają swoje talenty. Doświadczeni i pełni pasji pedagodzy stanowią kadrę zarządzającą.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na bardzo wymagającym rynku piaseczyńskim, gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie. Wysoką jakość usług potwierdza fakt, że nasza placówka, jako jedyna w Piasecznie została nagrodzona prestiżowym certyfikatem jakości „KidZone”.

Absolwent naszego Przedszkola to dziecko otwarte na nowe doświadczenia, ciekawe życia, radosne, pewne siebie i swoich możliwości oraz zainteresowane otaczającym je światem.

Gwarantujemy, że zarówno Ty jak i Twoja pociecha pokochacie to miejsce.

Przejdź do galerii

... żyjemy w zgodzie z naturą

Budynek, w którym mieści się przedszkole  znajduje się na  cichym, spokojnym, pozbawionym ulicznego hałasu osiedlu. Ze względu na usytuowanie w głębi osiedla, ruch kołowy jest tu ograniczony do minimum zwiększając tym samym bezpieczeństwo dzieci. Położony jest  w bliskim otoczeniu Sadku Natolińskiego, który 2018 roku  w ramach budżetu partycypacyjnego przeszedł renowację. Powstał tu nowy nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Przykładając dużą wagę do jakości opieki nad dziećmi, rozpoczęliśmy starania mające na celu stworzenie  przedszkola o najwyższym standardzie w okolicy. Poza przygotowaniem przestronnych sal wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, w naszych planach jest stworzenie własnego placu zabaw przylegającego do budynku. Będzie to niewątpliwy atut na tle ursynowskich przedszkoli. Kto wie, może i tutaj uda nam się otworzyć własny ogródek przedszkolny, taki jaki prowadzimy w piaseczyńskim Domku Elfów?

Przejdź do galerii

... z troską otaczamy opieką

W trosce o zdrowie oraz prawidłowy rozwój naszych podopiecznych organizujemy regularne badania przesiewowe. Badania ortoptyczne, logopedyczne, ortopedyczne przeprowadzane są w przedszkolu. Badania stomatologiczne przeprowadzane są w zaprzyjaźnionej z naszą placówką Przychodnią Tolek. Nasze przedszkolaki biorą również udział w warsztatach organizowanych przez specjalistów. Uczą się między innymi prawidłowej higieny oraz postawy.
Wyniki przesiewowych badań pozwalają na szybką reakcję rodziców w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości.
Dzięki przeprowadzaniu badań przesiewowych w przedszkolu, zapewniamy dzieciom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zawsze towarzyszy im luźna atmosfera, pozwalająca na przeprowadzenie szczegółowej oceny lekarza. Wizyty w gabinecie stomatologicznym oswajają dzieci z badaniem oraz stomatologiem. Nasze przedszkolaki nie boją się dentysty!

... wyposażenie jest najwyższej jakości

W Domku Elfów najważniejsze jest dziecko dlatego robimy więcej niż się od nas oczekuje. W trosce o komfort dzieci z problemami alergicznymi wyposażyliśmy przedszkole w najwyższej jakości oczyszczacze powietrza. Urządzenia neutralizują cząstki stałe, absorbują nieprzyjemne lotne zapachy. Dezaktywują wirusy, bakterie oraz drobnoustroje chorobotwórcze, alergeny, zarodniki grzybów i pleśni. Dzięki jonizacji powietrza, urządzenia dostarczają czyste, rześkie i świeże powietrze, które poprawia zdolność koncentracji oraz zwiększa odporność całego organizmu. Więcej o naszych oczyszczaczach
W przedszkolu został zamontowany filtr wody z odwróconą osmozą. Odwrócona osmoza jest metodą wytwarzania najwyższej jakości wody pitnej. Główną funkcją filtrów odwróconej osmozy jest usuwanie z wody bakterii, wirusów i metali ciężkich. Dzięki urządzeniu nasi wychowankowie mogą ugasić pragnienie wysokiej jakości czystą wodą.

... odkrywamy naturalny i kreatywny świat

Zadaniem nas dorosłych jest otwieranie dzieciom drzwi do świata, w którym odnajdą swoją ścieżkę zainteresowań, rozwoju zdolności twórczych i osobowości. W Domku Elfów każde dziecko ma szansę spróbować swych sił w wielu dziedzinach. Przekonać się jak to jest być karateką, baletnicą, piłkarzem czy też artystą. W naszej ofercie znajduje się wiele zajęć dodatkowych, które rozwijają w dzieciach ich pierwsze pasje.
Więcej o zajęciach dodatkowych

... cieszymy się dzieciństwem

Nasze przedszkolaki są cudownymi dziećmi. Dostarczają nam tyle wrażeń i wzruszeń. Widzimy jak dorastają, zawiązują pierwsze przyjaźnie. Wspólnie tworzymy wielką rodzinę i dlatego w przedszkolu uroczyście obchodzimy urodziny naszych podopiecznych. W dniu urodzin przeznaczamy czas specjalnie dla naszego jubilata.
Zobacz urodzinową galerię

... bo najważniejsze jest DZIECKO