Przedszkole Niepubliczne na Ursynowie - Domek Elfów to magiczne miejsce gdzie ...

... wspieramy rozwój zdolności twórczych dzieci oraz ich osobowości. Nasi wychowankowie pod okiem wykwalifikowanej kadry rozwijają swoje talenty a świat odkrywają poprzez działanie i doświadczanie. Kadrę zarządzającą stanowią pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy z ogromną pasją podchodzą do edukacji dzieci.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na bardzo wymagającym rynku piaseczyńskim, gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie. .

Absolwent naszego Przedszkola to dziecko radosne, pewne siebie i swoich możliwości. Łaknące nowych doświadczeń i z chęcią podejmujące wyzwań w zdobywaniu wiedzy o otaczającym je świecie.

Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko pokocha to miejsce a Ty będziesz szczęśliwy razem z nim.

... korzystamy z dobrodziejstwa natury

Budynek, w którym mieści się przedszkole znajduje się na cichym, spokojnym, pozbawionym ulicznego hałasu osiedlu na warszawskim Ursynowie. Ze względu na usytuowanie w głębi osiedla, ruch kołowy jest tu ograniczony do minimum zwiększając tym samym bezpieczeństwo dzieci. Położony jest w bliskim otoczeniu Sadku Natolińskiego, który 2018 roku w ramach budżetu partycypacyjnego przeszedł renowację. Powstał tu nowy nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Korzystamy z dobrodziejstwa tego miejsca.

Przykładając dużą wagę do jakości opieki nad dziećmi, rozpoczęliśmy starania mające na celu stworzenie przedszkola o najwyższym standardzie w okolicy. Poza przygotowaniem przestronnych sal, wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, w naszych planach jest stworzenie własnego placu zabaw przylegającego do budynku. Będzie to niewątpliwy atut na tle ursynowskich przedszkoli. Kto wie, może i tutaj uda nam się otworzyć własny ogródek przedszkolny, taki jaki prowadzimy w piaseczyńskim Domku Elfów?

... czuwamy nad zdrowiem i prawidłowym rozwojem

Zdrowie oraz prawidłowy rozwój naszych podopiecznych są dla nas niezwykle ważne. W przedszkolu organizowane są regularne badania przesiewowe ortoptyczne, logopedyczne oraz ortopedyczne. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, pozwalają na szybką reakcję rodziców. Nasze przedszkolaki biorą również udział w warsztatach organizowanych przez specjalistów. Uczą się między innymi prawidłowej higieny oraz postawy.
Przeprowadzanie badań przesiewowych w przedszkolu, zapewnia dzieciom maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Luźna atmosfera im towarzysząca, pozwala lekarzowi na przeprowadzenie szczegółowej oceny.

... priorytetem jest wyposażenie najwyższej jakości

Domek Elfów to prywatne przedszkole na Ursynowie dlatego robimy więcej niż się od nas oczekuje. Dla nas najważniejsze jest dziecko. Specjalnie dla dzieci z problemami alergicznymi wyposażyliśmy sale w najwyższej jakości oczyszczacze powietrza. Urządzenia dezaktywują alergeny, wirusy, bakterie oraz drobnoustroje chorobotwórcze a także zarodniki pleśni i grzybów. Dzięki jonizacji powietrza dostarczają czyste, rześkie i świeże powietrze. Więcej o naszych oczyszczaczach
Nasi wychowankowie mogą ugasić pragnienie, wysokiej jakości czystą wodą. To dzięki specjalnie zamontowanym filtrom wody z odwróconą osmozą. Technologia odwróconej osmozy jest metodą wytwarzania wody pitnej o najwyższej jakości. Dzięki filtrom z wody usuwane są bakterie, wirusy i metale ciężkie.

... pomagamy odkrywać świat naturalny i kreatywny

Dzieciństwo to czas na próbowanie swych sił w wielu dziecinach. Naszą rolą jest pokazanie dzieciom drogi do świata, w którym odkryją swoje zainteresowania. Gdzie będą mogły rozwijać swoje zdolności twórcze i osobowości. Niepubliczne przedszkole na Ursynowie zobowiązuje, dlatego w naszej ofercie posiadamy wiele zajęć dodatkowych, które pozwalają rozwijać w dzieciach ich pierwsze pasje. Pozwalają zobaczyć jak to jest być baletnicą, piłkarzem, artystą czy karateką.

... świętujemy urodziny dzieci

Dzieciństwo to najcudowniejszy okres w życiu człowieka. Dzieci dostarczają nam wiele wrażeń i wzruszeń. Towarzyszymy im gry dorastają, uczą się nowych rzeczy, zawiązują pierwsze przyjaźnie. Są dla nas jak rodzina, nic więc dziwnego, że chcemy uczestniczyć w ich małych jubileuszach. Jesteśmy chyba jedynym przedszkolem prywatnym na Ursynowie, gdzie uroczyście obchodzimy urodziny naszych podopiecznych. W dniu urodzin na Jubilata poza wesołą zabawą z kolegami i koleżankami z grupy, czeka tort oraz specjalny personalizowany prezent.

... bo dla nas DZIECKO jest najważniejsze