Jak by na to nie patrzeć, Dzień Mamy i Taty to jedno z najważniejszych świąt w przedszkolnym kalendarzu. I wcale nieważne, czy życzenia złożymy osobiście podczas uroczystości w przedszkolu czy na odległość za pomocą nagranych życzeń. Do święta rodziców zawsze porządnie się przygotowujemy. Wszak to najważniejsze osoby w życiu dzieci.
W tym roku ponownie  nie możemy spotkać się z rodzicami naszych przedszkolaków. Niemniej postaraliśmy się o to aby w szczególny sposób uczcić święto każdej Mamy i każdego Taty.

Przygotowania trwały od początku maja. Podczas zajęć dzieci uczyły się specjalnie przygotowanych na tą okazję piosenek. I chociaż niektórzy nieco zawstydzeni, to wszyscy bardzo się starali aby wypaść jak najlepiej. Aby poczuć się chociaż przez chwilę jak podczas występu na żywo przed ukochanymi rodzicami. Ci zapewne dodali by dzieciom odwagi przed występem a tak, musiało wystarczyć wsparcie cioć.

Drogie Mamy i Kochani Tatusiowe, specjalnie dla Was śpiewają i tańczą Wasze pociechy. Wyobraźcie sobie, że siedzicie w naszej sali, że klaszczecie  w rytm piosenek. Niech łezka się w oku zakręci z dumy a na koniec nagrodźcie ogromnym przytulasem swoje dzieci.

Prawda, że fajnie wyszło? Macie ochotę na pamiątkowe zdjęcie?

« 1 z 2 »

Część artystyczna to tylko część niespodzianki. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców jeszcze miłe upominki. Była muzyka dla duszy, niech będą jeszcze łakocie dla podniebienia.  Pyszne ciasteczka z dedykacją dla Mamy i Taty powstały podczas zajęć Małego Kucharza.

« 1 z 2 »

Takie święto, nie może obejść się bez laurek i kwiatków. W tym roku kwiaty wyjątkowe bo zamknięte w szkle. Oj, śliczne bukiety z błyszczącym brokatem to jest to co tygryski lubią najbardziej. Mamy nadzieję, że spodobają się Mamusiom tak samo jak naszym dziewczynkom 🙂  A ponieważ dzieci niestety szybko rosną, Maluszki ślad swoich dłoni i stópek odcisnęły na swoich oprawionych w ramki laurkach. Za rok, będą już na pewno większe.

« 1 z 2 »

Czujecie niedosyt? W takim razie na bis zaśpiewamy jeszcze z ciocią Sandrą ulubioną piosenkę Maluszków.

Kochani Rodzice, i my dołączamy się do życzeń dzieci. Życzymy Wam zdrowia, spokoju i cierpliwości. Pociechy z dzieci i wiele radości. Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia i mamy nadzieję – do zobaczenia.