Uff, emocje powoli opadają. Dzieci pewnie już dawno śpią w swoich łóżeczkach. Mają prawo do wielkiego zmęczenia. Zmęczenia zabawą na naszym pierwszym balu “Strachy na lachy”. Ten bal to był naprawdę pierwszy raz dla wszystkich. Pierwszy raz dla naszego przedszkola na Ursynowie, pierwszy raz dla naszych cioć, a przede wszystkim dla naszych kochanych Elfików i Skrzatów.
Nie ukrywamy, że ogromnie zależało nam aby ten pierwszy raz był wyjątkowy. Wszak zawsze pamięta się ten pierwszy raz we wszystkim, co nas w życiu spotka. Przedszkole zostało przystrojone. Ciocie ubrane za urocze czarownice, pełniły honory gospodyń a dzieci? Piękne, cudowne, przebrane za księżniczki, wróżki, biedroneczki, piratów, misiów, tygrysków, superbohaterów a nawet za muchomorka. Sądząc po pięknych strojach naszych milusińskich, również rodzice przeżywali ich pierwszy bal i chcieli by zapadł im w pamięci.
Nasza zabawa była przednia. Tańczyli wszyscy, bez względu na wiek a dzieci niekiedy aż piszczały z radości. Ich radość z zabawy utwierdziła nas, że bal się udał.

« 1 z 2 »