Przedszkole niepubliczne w Piasecznie Domek Elfów to magiczne miejsce gdzie…

gdzie daje się dzieciom wysokiej jakości edukację poprzez zabawę. Gdzie wspiera się wszechstronny rozwój zdolności twórczych i osobowości. Dorastając wśród przyrody,  w otoczeniu bujnej roślinności nasi wychowankowie odkrywają świat poprzez działanie i doświadczanie, a pod okiem wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry rozwijają swoje talenty. Doświadczeni i pełni pasji pedagodzy stanowią kadrę zarządzającą. Piękna willa jak z bajki, w której mieści się przedszkole położona jest w bliskim otoczeniu lasów, z dala od ulicznego zgiełku.

Absolwent naszego niepublicznego przedszkola w Piasecznie to dziecko otwarte na nowe doświadczenia, ciekawe życia, radosne, pewne siebie i swoich możliwości oraz zainteresowane otaczającym je światem.

Gwarantujemy, że zarówno Ty jak i Twoja pociecha pokochacie to miejsce.

Przejdź do galerii

… żyjemy w zgodzie z naturą

Niepubliczne przedszkole w Piasecznie Domek Elfów mieści się wśród starego lasu, który przeplatają domy i wille. Przyroda i cywilizacja uzupełniają się tutaj wzajemnie. Mieszkańcy oraz odwiedzający mogą podziwiać piękny krajobraz kulturowy. Dzięki tak pięknemu usytuowaniu nasze przedszkolaki mają codzienny kontakt z przyrodą niejednokrotnie spędzając praktycznie cały dzień na świeżym powietrzu.

Teren przedszkola jest przestronny i dopasowany do potrzeb dzieci w różnym wieku. Do dyspozycji dzieci są dwa place zabaw.  Obszerne, wyposażone w bardzo estetyczne i zapewniające najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa sprzęty. Przedszkole oferuje atrakcje dla maluchów i starszych dzieci w dwóch oddzielnych strefach.  

Drzewa, które tu rosną są dla nas wielkim dobrodziejstwem. W upalne dni dają dzieciom chłodny cień. Są doskonałą kryjówką w zabawie w chowanego. Są domem dla zaprzyjaźnionych wiewiórek, wróbli i sikorek. W okresie zimowym nasi leśni przyjaciele zawsze znajdą u nas pokarm. Nie raz zaglądają do nas przez okna. Dzieci je uwielbiają. Dbamy by teren przedszkola cieszył oko zielenią traw i drzew oraz kolorami kwiatów. Te ostatnie sadzimy sezonowo wspólnie z dziećmi.

To wszystko sprawia, że nasi wychowankowie uczą się szacunku do przyrody. Kochają zwierzęta i dbają o nie.

Posiadamy własny ogródek owocowo-warzywny, o który troszczą się przedszkolaki. Poprzez tak bliski kontakt z przyrodą dzieci mają szansę nauki zasad pielęgnacji roślin, wiedzy o nich. Poprzez wspólną pracę w grupie, czerpią radość z tworzenia czegoś wielkiego. Mamy dowód na to, że owoce i warzywa z naszego ogródka smakują im najbardziej. Szczególnie, kiedy same zbierają plony i zanoszą do przedszkolnej kuchni.  

… z troską otaczamy opieką

W trosce o zdrowie oraz prawidłowy rozwój naszych podopiecznych organizujemy regularne badania przesiewowe. Badania ortoptyczne, logopedyczne, ortopedyczne przeprowadzane są w przedszkolu. Badania stomatologiczne przeprowadzane są w zaprzyjaźnionej z naszą placówką Przychodnią Tolek. Nasze przedszkolaki biorą również udział w warsztatach organizowanych  przez specjalistów. Uczą się między innymi prawidłowej higieny oraz postawy.

Wyniki przesiewowych badań pozwalają na szybką reakcję rodziców w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości.    

Dzięki przeprowadzaniu badań przesiewowych w przedszkolu, zapewniamy dzieciom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfortu.  Zawsze towarzyszy im luźna atmosfera, pozwalająca na przeprowadzenie szczegółowej oceny lekarza. Wizyty w gabinecie stomatologicznym oswajają dzieci z badaniem oraz stomatologiem. Nasze przedszkolaki nie boją się dentysty!  

… wyposażenie jest najwyższej jakości

Przedszkole niepubliczne zobowiązuje. W Domku Elfów najważniejsze jest dziecko dlatego robimy więcej niż się od nas oczekuje. W trosce o komfort dzieci z problemami alergicznymi wyposażyliśmy przedszkole w najwyższej jakości oczyszczacze powietrza. Urządzenia neutralizują cząstki stałe, absorbują nieprzyjemne lotne zapachy. Dezaktywują wirusy, bakterie oraz drobnoustroje chorobotwórcze, alergeny, zarodniki grzybów i pleśni. Dzięki jonizacji powietrza, urządzenia dostarczają czyste, rześkie i świeże powietrze, które poprawia zdolność koncentracji oraz zwiększa odporność całego organizmu. Więcej o naszych oczyszczaczach

W naszym niepublicznym przedszkolu w Piasecznie został zamontowany filtr wody z odwróconą osmozą. Odwrócona osmoza jest metodą wytwarzania najwyższej jakości wody pitnej. Główną funkcją filtrów odwróconej osmozy jest usuwanie z wody bakterii, wirusów i metali ciężkich. Dzięki urządzeniu nasi wychowankowie mogą ugasić pragnienie wysokiej jakości czystą wodą.    

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz mając na uwadze coraz większe zapotrzebowanie rynku na placówki wspierające rozwój dziecka, uruchomiony został przy Przedszkolu Niepublicznym Domek Elfów w pełni wyposażony gabinet terapeutyczny. Nowoczesny sprzęt oraz grupa doświadczonych i nieustannie pogłębiających swoją wiedzę ekspertów dają przekonanie, iż pomoc dziecku i rodzicom zostanie udzielona w sposób profesjonalny i skuteczny. Więcej o gabinecie terapii  

… odkrywamy naturalny i kreatywny świat

Zadaniem nas dorosłych jest otwieranie dzieciom drzwi do świata, w którym odnajdą swoją ścieżkę zainteresowań, rozwoju zdolności twórczych i osobowości. W niepublicznym przedszkolu Domek Elfów każde dziecko ma szansę spróbować swych sił w wielu dziedzinach. Przekonać się jak to jest być karateką, baletnicą, piłkarzem czy też artystą. W naszej ofercie znajduje się wiele zajęć dodatkowych, które rozwijają w dzieciach ich pierwsze pasje.   

Więcej o zajęciach dodatkowych

… cieszymy się dzieciństwem

Nasze przedszkolaki są cudownymi dziećmi. Dostarczają nam tyle wrażeń i wzruszeń. Widzimy jak dorastają, zawiązują pierwsze przyjaźnie. Wspólnie tworzymy wielką rodzinę. Prawdopodobnie jako jedyne prywatne przedszkole w Piasecznie uroczyście obchodzimy urodziny naszych podopiecznych. W dniu urodzin przeznaczamy czas specjalnie dla naszego jubilata. Poza wesołą zabawką z kolegami i koleżankami z grupy na jubilata czeka jeszcze tort i specjalnie personalizowany prezent.  

Zobacz urodzinową galerię

… bo najważniejsze jest DZIECKO

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl