...

Przedszkole niepubliczne w Piasecznie „Domek Elfów” to miejsce gdzie troszczymy się o dzieci jak w dobrej rodzinie.

Przedszkole niepubliczne w Piasecznie

Nasi pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem z ogromną pasją podchodzą do edukacji dzieci. Wspierają ich zdolności twórcze, ale też dbają o rozwój emocjonalny i społeczny. Nasi wychowankowie rozwijają swoje talenty i mocne strony, a świat odkrywają poprzez działanie i doświadczanie.

Absolwent naszego przedszkola w Piasecznie to dziecko radosne, otwarte na innych ludzi, Jest ciekawe świata, z chęcią podejmuje różne wyzwania edukacyjne, uwielbia eksperymentować i uczyć się, angażując wszystkie zmysły.

Jesteśmy pewni, że Państwa dziecko będzie się czuło u nas bezpiecznie, spotka się z życzliwością i akceptacją, a Państwo będą mieli poczucie, że przedszkole niepubliczne w Piasecznie „Domek Elfów” to bardzo dobry wybór.

Przejdź do galerii

Żyjemy w zgodzie z naturą

Przedszkole niepubliczne w Piasecznie mieści się w bajkowej willi usytuowanej w zielonej, historycznej części Piaseczna powstałej w 20-leciu miedzywojennym. Ruch uliczny wokół przedszkola jest znikomy, a piękne zadrzewione aleje zachęcają do spacerów.

Budynek otoczony jest rozległym ogrodem. Teren dopasowany jest do potrzeb dzieci w różnym wieku. Przedszkolaki korzystają z dużego placu zabaw, wyposażonego w certyfikowane sprzęty: huśtawki, drabinki, piaskownicę i równoważnię. Dzieci mają do dyspozycji także kuchnię, domek, stoliki, przy których chętnie rysują, czy bramki i kosze do gry w piłkę.

Drzewa, które rosną wokół przedszkola, są dla nas wielkim dobrodziejstwem. W upalne dni dają chłodny cień, są doskonałą kryjówką w zabawie w chowanego. Przede wszystkim są jednak domem dla zwierząt: wiewiórek, wróbli i sikorek. Leśni przyjaciele nie raz zaglądają do nas przez okna, a my w zimie troszczymy się o to, by znalazły przekąski z ziaren i orzechów. Dbamy też o to, by teren przedszkola cieszył oko kolorami kwiatów – sadzimy je sezonowo wspólnie z dziećmi. A gdy jest gorąco, najlepiej smakuje nam woda z miętą z przedszkolnego ogrodu.

To wszystko sprawia, że nasi wychowankowie dorastają wśród przyrody. Przy sprzyjającej pogodzie spędzamy na dworze mnóstwo czasu. W tę troszkę gorszą nakładamy nieprzemakalne ubranie, by choć chwilę pocieszyć się spacerem lub zabawą na dworze.

Przedszkole Piaseczno

Z troską otaczamy opieką

Przedszkole niepubliczne Piaseczno

Zdrowie oraz prawidłowy rozwój naszych podopiecznych są dla nas niezwykle ważne. Uważamy, że naszym zadaniem jest zadbanie o dziecko na etapie przedszkolnym, tak by miało jak najlepsze szanse w edukacji szkolnej. W naszym przedszkolu w Piasecznie organizowane są badania przesiewowe: logopedyczne, ortooptyczne oraz ortopedyczne. W przypadku wykrycia nieprawidłowości rodzice mają szansę na szybką reakcję. Nasze przedszkolaki biorą również udział w warsztatach organizowanych przez specjalistów. Uczą się między innymi prawidłowej higieny ciała czy zębów.

Przeprowadzanie badań przesiewowych w przedszkolu daje dzieciom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Odbywa się w przyjaznym środowisku, w sympatycznej atmosferze, wśród koleżanek i kolegów.

Mając na uwadze to, że coraz więcej dzieci potrzebuje wsparcia terapeutycznego, a najlepszy czas na terapię to godziny poranne, dysponujemy w pełni wyposażonym gabinetem terapeutycznym z nowoczesnym sprzętem. Grupa doświadczonych i nieustannie pogłębiających swoją wiedzę ekspertów jest w stanie zapewnić dzieciom rzetelną diagnozę i terapię. Rodzice natomiast mają ten komfort, że po pracy mogą wrócić z dziećmi do domu na zasłużony odpoczynek lub wspólną zabawę. 

Dla naszych podopiecznych, którzy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności, jesteśmy w stanie zorganizować kształcenie specjalne i wsparcie terapeutyczne.

 Więcej o gabinecie terapii  

Wyposażenie jest najwyższej jakości

Prywatne przedszkole w Piasecznie wykorzystuje nowoczesne technologie, aby dzieci rosły zdrowo i bezpiecznie. Specjalnie dla podopiecznych z problemami alergicznymi wyposażyliśmy sale w najwyższej jakości oczyszczacze powietrza. Urządzenia dezaktywują alergeny, wirusy, bakterie oraz drobnoustroje chorobotwórcze, a także zarodniki pleśni i grzybów. Dzięki jonizacji powietrza dostarczają czyste i świeże powietrze. 

Więcej o naszych oczyszczaczach

W naszym przedszkolu korzystamy z wody najwyższej jakości. Podajemy ją dzieciom do picia i na jej bazie przygotowujemy posiłki. To dzięki specjalnie zamontowanym filtrom z odwróconą osmozą. Dzięki tej technologii z bieżącej wody usuwane są bakterie, wirusy i metale ciężkie.

Przedszkole niepubliczne w Piasecznie

Odkrywamy naturalny i kreatywny świat

Przedszkole niepubliczne w Piasecznie

Dzieciństwo to czas na próbowanie swych sił w wielu dziecinach. W naszym przedszkolu proponujemy dzieciom różne aktywności, dzięki którym mogą odkrywać swoje zainteresowania, rozwijać zdolności twórcze i kształtować osobowość. Przedszkole w Piasecznie oferuje wiele zajęć dodatkowych, dzięki którym dzieci mogą zobaczyć, co sprawia im szczególną przyjemność – taniec, ceramika, legorobotyka czy sport…

Więcej o zajęciach dodatkowych

Cieszymy się dzieciństwem

W naszej małej społeczności czujemy się jak w rodzinie. Towarzyszymy dzieciom przez całe dnie – widzimy, jak dorastają, uczą się nowych rzeczy czy zawiązują pierwsze przyjaźnie. Nic dziwnego, że chcemy towarzyszyć im w ich małych jubileuszach. Dla każdego przedszkolaka organizujemy uroczyste przyjęcie, podczas którego poza wesołą zabawą z kolegami i koleżankami na jubilata czeka także specjalnie przygotowany na tę okazję prezent.

Zobacz urodzinową galerię

Prywatne Przedszkole w Piasecznie

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.