Przedszkole Niepubliczne na Ursynowie – Domek Elfów to magiczne miejsce gdzie…

Ursynów Przedszkole

… wspieramy rozwój zdolności twórczych dzieci oraz ich osobowości. Nasi wychowankowie pod okiem wykwalifikowanej kadry rozwijają swoje talenty a świat odkrywają poprzez działanie i doświadczanie. Kadrę zarządzającą stanowią pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy z ogromną pasją podchodzą do edukacji dzieci.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na bardzo wymagającym rynku piaseczyńskim, gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie. .

Absolwent naszego Przedszkola to dziecko radosne, pewne siebie i swoich możliwości. Łaknące nowych doświadczeń i z chęcią podejmujące wyzwań w zdobywaniu wiedzy o otaczającym je świecie.

Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko pokocha to miejsce a Ty będziesz szczęśliwy razem z nim.

Przejdź do galerii

… korzystamy z dobrodziejstwa natury

Budynek, w którym mieści się przedszkole znajduje się na cichym, spokojnym, pozbawionym ulicznego hałasu osiedlu na warszawskim Ursynowie. Ze względu na usytuowanie w głębi osiedla, ruch kołowy jest tu ograniczony do minimum zwiększając tym samym bezpieczeństwo dzieci. Położony jest w bliskim otoczeniu Sadku Natolińskiego, który 2018 roku w ramach budżetu partycypacyjnego przeszedł renowację. Powstał tu nowy nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Korzystamy z dobrodziejstwa tego miejsca.

Przykładając dużą wagę do jakości opieki nad dziećmi, rozpoczęliśmy starania mające na celu stworzenie przedszkola o najwyższym standardzie w okolicy. Poza przygotowaniem przestronnych sal, wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, w naszych planach jest stworzenie własnego placu zabaw przylegającego do budynku. Będzie to niewątpliwy atut na tle ursynowskich przedszkoli. Kto wie, może i tutaj uda nam się otworzyć własny ogródek przedszkolny, taki jaki prowadzimy w piaseczyńskim Domku Elfów?

… czuwamy nad zdrowiem i prawidłowym rozwojem

Zdrowie oraz prawidłowy rozwój naszych podopiecznych są dla nas niezwykle ważne. W przedszkolu organizowane są regularne badania przesiewowe ortoptyczne, logopedyczne oraz ortopedyczne. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, pozwalają na szybką reakcję rodziców. Nasze przedszkolaki biorą również udział w warsztatach organizowanych przez specjalistów. Uczą się między innymi prawidłowej higieny oraz postawy.

Przeprowadzanie badań przesiewowych w przedszkolu, zapewnia dzieciom maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Luźna atmosfera im towarzysząca, pozwala lekarzowi na przeprowadzenie szczegółowej oceny.

… priorytetem jest wyposażenie najwyższej jakości

Domek Elfów to prywatne przedszkole na Ursynowie dlatego robimy więcej niż się od nas oczekuje. Dla nas najważniejsze jest dziecko. Specjalnie dla dzieci z problemami alergicznymi wyposażyliśmy sale w najwyższej jakości oczyszczacze powietrza. Urządzenia dezaktywują alergeny, wirusy, bakterie oraz drobnoustroje chorobotwórcze a także zarodniki pleśni i grzybów. Dzięki jonizacji powietrza dostarczają czyste, rześkie i świeże powietrze. Więcej o naszych oczyszczaczach

Nasi wychowankowie mogą ugasić pragnienie, wysokiej jakości czystą wodą. To dzięki specjalnie zamontowanym filtrom wody z odwróconą osmozą. Technologia odwróconej osmozy jest metodą wytwarzania wody pitnej o najwyższej jakości. Dzięki filtrom z wody usuwane są bakterie, wirusy i metale ciężkie.

… pomagamy odkrywać świat naturalny i kreatywny

Przedszkole na Ursynowie

Dzieciństwo to czas na próbowanie swych sił w wielu dziecinach. Naszą rolą jest pokazanie dzieciom drogi do świata, w którym odkryją swoje zainteresowania. Gdzie będą mogły rozwijać swoje zdolności twórcze i osobowości. Niepubliczne przedszkole na Ursynowie zobowiązuje, dlatego w naszej ofercie posiadamy wiele zajęć dodatkowych, które pozwalają rozwijać w dzieciach ich pierwsze pasje. Pozwalają zobaczyć jak to jest być baletnicą, piłkarzem, artystą czy karateką.

Więcej o zajęciach dodatkowych

… świętujemy urodziny dzieci

Dzieciństwo to najcudowniejszy okres w życiu człowieka. Dzieci dostarczają nam wiele wrażeń i wzruszeń. Towarzyszymy im gry dorastają, uczą się nowych rzeczy, zawiązują pierwsze przyjaźnie. Są dla nas jak rodzina, nic więc dziwnego, że chcemy uczestniczyć w ich małych jubileuszach. Jesteśmy chyba jedynym przedszkolem prywatnym na Ursynowie, gdzie uroczyście obchodzimy urodziny naszych podopiecznych. W dniu urodzin na Jubilata poza wesołą zabawą z kolegami i koleżankami z grupy, czeka tort oraz specjalny personalizowany prezent.

Zobacz urodzinową galerię

Przedszkole Ursynów

… bo dla nas DZIECKO jest najważniejsze

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl