...

Przedszkole Niepubliczne na Ursynowie „Domek Elfów” to miejsce gdzie szanujemy każde dziecko i jego potrzeby.

Przedszkole Ursynów  01

Nasi pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem z ogromną pasją podchodzą do edukacji dzieci. Wspierają ich zdolności twórcze, ale też dbają o rozwój emocjonalny i społeczny. Nasi wychowankowie rozwijają swoje talenty i mocne strony, a świat odkrywają poprzez działanie i doświadczanie.

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy na trudnym piaseczyńskim rynku, przedszkole na Ursynowie może zagwarantować naukę i opiekę na najwyższym poziomie.

Absolwent naszego niepublicznego przedszkola na Ursynowie to dziecko radosne, otwarte na innych ludzi. Jest ciekawe świata, z chęcią podejmuje różne wyzwania edukacyjne, uwielbia eksperymentować i uczyć się, angażując wszystkie zmysły.

Jesteśmy pewni, że Państwa dziecko będzie się czuło u nas bezpiecznie, spotka się z życzliwością i akceptacją, a Państwo będą mieli poczucie, że niepubliczne przedszkole na Ursynowie „Domek Elfów” to bardzo dobry wybór.

Przejdź do galerii

Korzystamy z dobrodziejstwa natury

Budynek, w którym mieści się nasze prywatne przedszkole na Natolinie znajduje się na cichym, pozbawionym ulicznego hałasu osiedlu. Ruch kołowy jest tu ograniczony do minimum, dzięki czemu okolica jest bezpieczna dla dzieci i zachęca do zwiedzania okolicy. Kilka kroków dzieli nas od Sadku Natolińskiego, który 2018 roku w ramach budżetu partycypacyjnego przeszedł renowację. Powstał tu duży plac zabaw, z huśtawkami, trampolinami i drabinkami. Ponadto w najbliższej okolicy mamy jeszcze trzy inne place zabaw, z których korzystamy podczas codziennych spacerów.

Przedszkole Niepubliczne na Ursynowie

Czuwamy nad zdrowiem i prawidłowym rozwojem

Przedszkole Ursynów 02

Zdrowie oraz prawidłowy rozwój naszych podopiecznych są dla nas niezwykle ważne. Uważamy, że naszym zadaniem jest zadbanie o dziecko na etapie przedszkolnym, tak by miało jak najlepsze szanse w edukacji szkolnej. W naszym prywatnym przedszkolu na Ursynowie organizowane są badania przesiewowe: logopedyczne, ortooptyczne oraz ortopedyczne. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, rodzice mają szansę na szybką reakcję. Nasze przedszkolaki biorą również udział w warsztatach organizowanych przez specjalistów. Uczą się między innymi prawidłowej higieny ciała czy zębów.

Przeprowadzanie badań przesiewowych w przedszkolu daje dzieciom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Odbywa się w przyjaznym środowisku, w sympatycznej atmosferze, wśród koleżanek i kolegów.

Priorytetem jest wyposażenie najwyższej jakości

Niepubliczne przedszkole na Natolinie wykorzystuje nowoczesne technologie, aby dzieci rosły zdrowo i bezpiecznie.

Specjalnie dla podopiecznych z problemami alergicznymi wyposażyliśmy sale w najwyższej jakości oczyszczacze powietrza. Urządzenia dezaktywują alergeny, wirusy, bakterie oraz drobnoustroje chorobotwórcze, a także zarodniki pleśni i grzybów. Dzięki jonizacji powietrza przedszkole Ursynów cieszy się czystym i świeżym powietrzem.

 Więcej o naszych oczyszczaczach

Przedszkole Ursynów korzysta z wody najwyższej jakości. Podajemy ją dzieciom do picia i na jej bazie przygotowujemy posiłki. To dzięki specjalnie zamontowanym filtrom z odwróconą osmozą. Dzięki tej technologii z bieżącej wody usuwane są bakterie, wirusy i metale ciężkie.

Przedszkole Niepubliczne na Ursynowie

Pomagamy odkrywać zainteresowania i pasje

Przedszkole na Ursynowie

Dzieciństwo to czas na próbowanie swych sił w wielu dziecinach. W naszym przedszkolu proponujemy dzieciom różne aktywności, dzięki którym mogą odkrywać swoje zainteresowania, rozwijać swoje zdolności twórcze i kształtować osobowość. Prywatne przedszkole na Ursynowie „Domek Elfów” oferuje wiele zajęć dodatkowych, dzięki którym dzieci mogą zobaczyć, co sprawia im szczególną przyjemność – taniec, ceramika, legorobotyka czy sport…

Więcej o zajęciach dodatkowych

Świętujemy urodziny dzieci

W naszej małej społeczności czujemy się jak w rodzinie. Towarzyszymy dzieciom przez całe dnie – widzimy, jak dorastają, uczą się nowych rzeczy czy zawiązują pierwsze przyjaźnie. Nic dziwnego, że chcemy towarzyszyć im w ich małych jubileuszach. Dla każdego przedszkolaka organizujemy uroczyste przyjęcie, podczas którego poza wesołą zabawą z kolegami i koleżankami na jubilata czeka także specjalnie przygotowany na tę okazję prezent.

Zobacz urodzinową galerię

przedszkole ursynów 03

#Przedszkole #Ursynów #Domek #Elfów

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.