Przyjaciele Domku Elfów

Przez lata pracy na rzecz dzieci poznaliśmy wiele osób i firm, dla których dobro dziecka jest niezwykle ważne.   Dzięki wspólnej pracy staliśmy się przyjaciółmi, którzy wspierają się wzajemnie. Korzystamy nawzajem ze  swojej pomocy, współpracujemy przy wspólnych projektach.

Nasi przyjaciele są również przyjaciółmi naszych przedszkolaków i ich rodzin. Oferują im dodatkowe profity przy realizacji swoich usług.

Poznajcie:

żłobek prywatny piaseczno 312

www: www.koniki.eu

facebook: Stajnia Galilea

adres: Wilcza Góra, ul. Jasna 8 05-506 Lesznowola

telefon: 798 699 001

Elżbieta Gołębiowska

e-mail: konisiowo@onet.eu

Stajnia Galilea

 

Stajnia Galilea położona jest ok. 25 km na południe od centrum Warszawy na obrzeżach Lasów Sękocińskich należących do nadleśnictwa Chojnów. Mieszka w niej obecnie 8 koni wykorzystywanych do prowadzenia zajęć hipoterapii oraz do nauki jazdy konnej.

Ośrodek kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją przygodę z końmi. Pragnących w miłej atmosferze, w bezpieczny sposób jak najlepiej poznać te piękne zwierzęta. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczą się tu jazdy konnej, poznają zwyczaje koni, nauczą się je pielęgnować, czyścić i siodłać. Miłośnicy koni mogą tu liczyć na zajęcia dostosowane do ich możliwości na spokojnych, dobrze przygotowanych koniach.

Stajnia Galilea serdecznie zaprasza dzieci z Przedszkola Domek Elfów na hipoterapię oraz na psychopedagogiczne jazdy konne.

Za okazaniem legitymacji Przedszkolaka Domku Elfów pierwsze 15 minutowe zajęcia hipoterapeutyczne gratis.

żłobek prywatny piaseczno 307

www: stomatologia-pomorska.pl

facebook: Stomatologia Pomorska

adres: ul. Pomorska 42A

05-500 Piaseczno

telefon: 512 940 000

e-mail: biuro@stomatologia-pomorska.pl

Centrum Stomatologii Pomorska

Centrum Stomatologii „Pomorska” to nowo otwarty gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Zalesiu Dolnym koło Piaseczna.

Gabinet oferuje bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych. Obsługuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Posiada najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny, pracuje na najlepszych materiałach stomatologicznych. Zatrudnia wysokiej klasy lekarzy stomatologów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Tutaj każdy pacjent zostanie otoczony należytą opieką medyczną.

żłobek prywatny piaseczno 308

www: pracownia-gaga.pl

facebook: Pracownia GAGA

adres: ul. Jeziorki 18

05-502 Wólka Kozodawska

telefon: 694 840 050, 602 215 249

e-mail: info@pracownia-gaga.pl

Pracownia ceramiki - GAGA

Pracownia ceramiki "Gaga" Marty Baranowskiej organizuje różnego rodzaju zajęcia ceramiczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Całoroczne zajęcia dodatkowe dla przedszkoli i szkół. Wycieczki oraz integracyjne warsztaty ceramiczne.

"GAGA" oferuje uczestnikom opiekę doświadczonych artystów - ceramików, oraz pracownię wyposażoną w piec ceramiczny i wszelkie niezbędne materiały i surowce do pracy nad ceramiką artystyczną.

Pani Magda Baranowska prowadzi w Domku Elfów zajęcia ceramiki, które cieszą się ogromną popularnością.

żłobek prywatny piaseczno 306

www: klubzdolnegodziecka

facebook: Klub Zdolnego Dziecka

adres: ul. T. Rejtana 8

05-500 Piaseczno

telefon: 784 444 450

e-mail: klub@kzd.org.pl

Klub Zdolnego Dziecka

Świetlica artystyczno-terapeutyczna Klub Zdolnego Dziecka jest prowadzona przez Fundację dla Dzieci. W domowej, przyjaznej atmosferze zapewnia dzieciom w wieku szkolnym opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00.

Świetlica to miejsce, gdzie dzieci pod okiem wychowawcy odrabiają lekcje, nadrabiają zaległości w nauce, biorą udział w warsztatach, realizują zajęcia niezbędne dla ich wielozmysłowego rozwoju, bawią się i odpoczywają.

żłobek prywatny piaseczno 305

www: wesolebaloniki.pl

facebook: Wesołe Baloniki

adres: ul. Derdowskiego 36

05-500 Piaseczno

telefon: 501 561 286

e-mail: dekoracje@wesolebaloniki.pl

Wesołe Baloniki

Agencja dekoratorska swoimi dekoracjami podkreśla cudowną atmosferę i nadaje specyficzny klimat każdej uroczystości, urodziny, komunie i chrzciny, wesela i śluby, eventy i otwarcia, studniówki i bale.

Wesołe Baloniki dbają o wszelkie szczegóły.

żłobek prywatny piaseczno 304

www: salakakadu.pl

facebook: Sala Kakadu

adres: ul. Pawia 7 lok.6

05-500 Piaseczno

telefon: 22 121 36 62,  661 727 779

e-mail: salakakadu@gmail.com

Sala Zabaw KAKADU

Kakadu to największa sala zabaw w okolicy 320m2, przeznaczona dla dzieci do 11 roku życia. Miejsce stworzone po to, by zapewnić dzieciom możliwość przestronnego rozwijania umiejętności, nawiązywania relacji z rówieśnikami oraz niezapomnianych chwil podczas bezpiecznej, nieskrępowanej zabawy. Wyposażenie Sali Zabaw posiada niezbędne atesty i pozwolenia.

Dla najmłodszych przygotowano mniejszą dwupoziomową konstrukcję z miękką strefą gdzie spokojnie mogą się bawić pozostawione w swoim basenie z piłeczkami lub na gąbkach. Jest tam również mała zjeżdżalnia i duże miękkie kształty.

Na starsze dzieci czeka duża dwupoziomowa konstrukcja z przeszkodami, suchy basen z piłkami, zjeżdżalnia spiralna, dwie zjeżdżalnie proste, piłkowy tunel, most ruchomy, kładki, obrotowe ściany, labirynty, wałki oraz ścianka wspinaczkowa.

Rodzice i opiekunowie w przestronnej kawiarence mogą oddać się lekturze prasy lub książki, skorzystać z darmowego Wi-Fi i napić się pysznej kawy lub herbaty.

KAKADU organizuje również urodziny dla dzieci oraz przeróżne imprezy okolicznościowe.

żłobek prywatny piaseczno 303

www: bushiteam.pl

facebook: Bushiteam

adres: Al.Kasztanów 12

05-500 Piaseczno

telefon: 506 063 936

e-mail: bushiteam@gmail.com

Uczniowski Klub Sportowy BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin

Klub prowadzi działalność szkoleniową z zakresu karate kyokushin, na różnych poziomach zaawansowania, w grupach dostosowanych do wieku uczestników – dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Posiada wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, profesjonalny sprzęt treningowy, prowadzi regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe oraz organizuje obozy treningowe. Klub prowadzi zajęcia karate kyokushin na terenie Piaseczna, Prażmowa, Julianowa, Góry Kalwarii, Błonia i Brwinowa.

Bushi Team prowadzi zajęcia karate również w naszym przedszkolu.

żłobek prywatny piaseczno 302

www: orticus.com/pl

facebook: Orticus

adres: ul.Spisaka 52

02-495 Warszawa Ursus

telefon: 537 679 565

e-mail: kontakt@orticus.com

Orticus Centrum Terapii Widzenia i Rozwoju

Orticus Centrum Terapii Widzenia i Rozwoju to placówka, która podchodzi do spraw Małego Pacjenta bardzo poważnie. Zajmuje się m.in. diagnozą, leczeniem i terapią wzroku u dzieci i niemowląt. Traktują wzrok całościowo, jako integralny element rozwoju dziecka, współpracują ze specjalistami zajmującymi się wzrokiem w różnych aspektach (okuliści, ortoptyści, rehabilitanci wzroku, tyflopedagodzy).

Swoją pomocą obejmują dzieci z zezem, niedowidzeniem, z trudnościami w uczeniu się, dysleksją, z zaburzeniami funkcji pisania, wymagające wspomagania rozwoju widzenia, słabowidzące oraz z  trudnościami rozwojowymi i niepełnosprawnością.

Starają się dostosować narzędzia diagnostyczne do możliwości dziecka oraz optymalnie dobrać terapię wzrokową aby dzieci mogły w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał i cieszyć się z możliwości uczenia się, odkrywania i poznawania świata.

Jako pierwsi w Polsce i nieliczni na świecie stosują stymulacje słuchowe w trakcie terapii ortoptycznej, dzięki czemu mają tak dobre efekty leczenia zaburzeń widzenia u dzieci.

Specjaliści z Orticus regularnie odwiedzają Domek Elfów w celu przeprowadzania przesiewowych badań ortoptycznych u naszych przedszkolaków.

żłobek prywatny piaseczno 301

www: animki-piaseczno.pl

facebook: animki.urodzinki

telefon: 781 156 566

e-mail: animki-urodzinki@wp.pl

ANIMKI

ANIMKI to firma eventowa organizująca urodziny dla dzieci. Wesołe ciocie dojeżdżają do domu klienta lub do przedszkola „Domek Elfów” gdzie prowadzą 2-godzinną zabawę w wybranej tematyce. W ich ofercie jest już ponad 20 tematów urodzinek (superbohaterowie, frozen, minionki, księżniczki i wiele innych). Imprezy z Animkami to atrakcje w postaci wizyty instruktorki zumby kids, klauna lub bańkarza prezentującego mega bańki mydlane XXL i zamykającego dzieci w bańkach. Z Animkami dzieci się nie nudzą.

Dla wszystkich przedszkolaków i rodzin wychowanków Przedszkola Niepublicznego Domek Elfów Animki przygotowały rabat w wysokości 10% na swoje usługi.
żłobek prywatny piaseczno 300

www: rzezucha.com

facebook: Rzeżucha Studio

adres: ul. Graniczna 72

05-540 Jesówka

telefon: 604 17 17 14

e-mail: studio@rzezucha.com

Rzeżucha Studio

 

Rzeżucha Studio pani Sylwii Zabor - Żakowskiej zajmuje się twórczą, kreatywną i innowacyjną edukacją w zakresie rozwijania potencjału twórczego dzieci i młodzieży oraz nauczania języków obcych. Korzysta z najnowszych metod edukacyjnych i osiągnięć naukowych a także tworzy autorskie, innowacyjne programy nauczania. Osadza naukę w kontekście globalnym.

W Domku Elfów pani Sylwia prowadzi kreatywne zajęcia językowe. Wprowadza innowacje, jaką są twórcze warsztaty dwujęzyczne. Udowadnia jak wiele korzyści przynosi dzieciom wczesna nauka, więcej niż jednego języka obcego.

Dla wszystkich przedszkolaków i rodzin wychowanków Przedszkola Niepublicznego Domek Elfów Animki przygotowały rabat w wysokości 5%.
żłobek prywatny piaseczno 299

www: parzuchowscy.com

facebook: parzuchowscy

telefon: 881 635 588

e-mail: parzuchowscy@gmail.com

Parzuchowscy Fotografia

Fotografia to od lat wspólna pasja Edyty i Łukasza Parzuchowskich. Oboje pragną, aby ich zdjęcia miały duszę, aby zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie.

żłobek prywatny piaseczno 298

facebook: glottozabawa

telefon: 790 024 304

e-mail: info@glottozabawa.pl

Glottozabawa

 

Glottozabawa to autorskie zajęcia językowo – muzyczne Magdaleny Wojewody, innowacja w nauczaniu dzieci czytania, pisania i języków obcych.

żłobek prywatny piaseczno 310

facebook: Esencja Piekna

adres: ul. Powst. Warszawy 15

05-500 Piaseczno

telefon: 739 226 333

 Esencja Piękna Rach-Ciach

Salon fryzjerski damsko-męski Esencja Piękna Rach - Ciach to miejsce, gdzie na dzieci czeka specjalnie przygotowana sala do strzyżenia. W miłej atmosferze o włosy dzieci i dorosłych zadbają  specjalistki. Salon oferuje również profesjonalne usługi barberskie.

Dla naszych Przedszkolaków strzyżenie w specjalnej cenie i dodatkowo upominek gratis!

tolek przychodnia

www: tolek.info

facebook: Przychodnia Tolek

adres: Postępu 7

05-506 Nowa Wola, Lesznowola

telefon: 22 750 33 77, 

602 23 73 73

e-mail: rejestracja@tolek.info

Tolek Przychodnia dla Dzieci i Rodziców

Tolek Przychodnia dla Dzieci i Rodziców to miejsce szczególne, ponieważ każdy Mały Pacjent czuje się tu kimś wyjątkowym! Oprócz dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie każdego dziecka oraz jego rodziców, dokłada się tu wszelkich starań, by Mały Pacjent przekonał się, że lekarz jest przede wszystkim przyjacielem, który chce i potrafi mu pomóc.

Dla dzieci i ich rodziców przychodnia oferuje kompleksową opiekę najlepszych lekarzy specjalistów m.in.: pediatry, internisty, alergologa, dermatologa, chirurga, ginekologa, kardiologa, okulisty, ortopedy, stomatologa oraz wielu innych dziedzin medycyny. Oferuje pełen zakres szczegółowych badań laboratoryjnych dotyczących m.in.: analityki ogólnej, hematologii, biochemii i bakteriologii. Wykonuje dokładne badania diagnostyczne USG, łącznie z echem serca u dzieci.

Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-21.00, w soboty w godz. 8.00-20.00 oraz w niedzielę od 10.00-16.00.

 

Dzięki współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowym i oraz partnerami medycznymi z świadczy usługi medyczne pacjentom w zakresie posiadanych przez nich abonamentów lub prywatnie, albo w ramach pakietu „Zdrowy Tolek”, który można wykupić bezpośrednio w przychodni.

//domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/17799006_636469929891898_8070779143088820570_n.jpg

www: Fundacja dla Szczeniąt Judyta

adres: Nowy Białynin 43

96-513 Nowa Sucha

telefon: 795 890 890

e-mail: fundacjajudyta@wp.pl

Fundacja dla szczeniąt Judyta

 

To pierwsza w Polsce Fundacja dla szczeniaków. Przekształcona z  „Domu Tymczasowego” po 2,5 roku jego działalności. Zrzesza ludzi, którzy od kilku lat wspólnie pomagają ratować psie dzieci.

Dom Tymczasowy dla szczeniaków Judyta, powstał po pierwszych trudnych doświadczeniach w specjalistycznej opiece nad chorymi szczeniakami. Jest praktycznie jedynym takim miejscem w Polsce. Jest społeczną inicjatywą osoby prywatnej. Opiera się na jej pracy i pracy najbliższej rodziny. O pomoc w opiece nad bezdomnymi, często chorymi szczeniakami zwracają się organizacje prozwierzęce i „zwierzoluby” szczególnie z biedniejszych części Polski. Ze względu na skalę potrzeb wspierany jest finansowo przez osoby trzecie poprzez darowizny rzeczowe oraz wpłaty na konto osoby prowadzącej, na specjalne konto wydzielone przez weterynarza sprawującego opiekę nad psami oraz na zrzutka.pl. Domek Elfów regularnie wspiera Fundację w ratowaniu psich dzieci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji na Facebooku gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat ich pracy.

 
żłobek prywatny piaseczno 40

facebook: "Swojskie Miody"

telefon: 607 397 678

e-mail: eggison@op.pl

Gospodarstwo pasieczne "Swojskie Miody"

>Właściciel Pan Jakub Tutaj mawia, że jest "pasterzem pszczół" dla kilkudziesięciu rodzin pszczelich prowadząc tzw. prywatną pasiekę wędrowną. Pszczółki hoduje w sposób tradycjonalny w drewnianych ulach trzcinowych, natomiast najwyższą jakość swojskich miodów ze swojej pasieki zawdzięcza czystemu klimatowi okolic gór Świętokrzyskich.

Przedszkole Domek Elfów korzysta z dobrodziejstwa pasieki "Swojskie Miody". Nasze przedszkolaki zajadają się pysznym miodem pod każdą postacią. Przedszkolaki Domku Elfów oraz ich rodziny mogą również zakupić pyszny nektar. Na hasło "Domek Elfów" pan Jakub dołączy do zakupu miodu mały gratis lub udzieli rabatu.