Przyjaciele Domku Elfów

Poniżej przedstawiamy listę zaprzyjaźnionych z naszym przedszkolem firm.

Wśród nich są również takie, które  oferują dla naszych Przedszkolaków i ich rodzin dodatkowe profity przy realizacji swoich usług.

//domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2018/08/0cff469202235a141d62fa166a2b8c3f.jpg

Polskie Radio Dzieciom

Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Ambasador Polskiego Radia Dzieciom".

Polskie Radio Dzieciom to pierwszy i jedyny program radiowy w Polsce przygotowywany wyłącznie dla dzieci i rodziców. Jego misją jest jednoczenie rodzin do wspólnego spędzania czasu i zapewnianie wspaniałej zabawy poprzez edukację. Z pasją przekazuje wiedzę i zaraża ciekawością do świata! Na jego  antenie można spotkać królika, lwa, misia, a nawet smoka! Chętnie opowiedzą dzieciom o swoich przygodach. O poranku stawia na nogi śpiochy, po południu zaspokaja ciekawość słuchaczy wiedzą na temat aktualnych wydarzeń, a wieczorem kołysze do snu.

Audycje Polskiego Radia Dzieciom to programy dla dzieci od 3 do 11 roku życia, z dziedziny historii, muzyki, kultury, a nawet z ekonomii… „Warsztat Małego Artysty” inspiruje do wspólnej zabawy i pracy grupowej w przedszkolu. Stałe miejsce w ramówce mają też piękne słuchowiska Polskiego Radia, gry i zabawy.  Od rana do 21 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a wieczorem audycje dla rodziców, którzy mogą wtedy posłuchać “Strefy Rodzica”. Znajdą tam między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów, i doskonałą muzykę jazzową. W tym radiu nie ma reklam, jest za to mnóstwo wspaniałej dziecięcej muzyki!

W ramach projektu "Ambasador Polskiego Radio Dzieciom", Polskie Radio Dzieciom odwiedza placówki szkolne i przedszkolne, a także kontaktuje się z nimi telefonicznie aby na żywo - w audycji „Poranek w Polskim Radiu Dzieciom” porozmawiać z dziećmi. Dla Polskiego Radia Dzieciom, to właśnie dzieci są inspiracją do tworzenia planu audycji na każdy dzień. Chcą więc docierać do placówek położonych nie tylko w wielkich miastach i małych miasteczkach, ale także do najbardziej oddalonych od Warszawy wiosek.

Polskie Radio Dzieciom chce towarzyszyć uczniom i przedszkolakom w stawianiu pierwszych kroków do samodzielności. Otwierają się na to, co maluchy i uczniowie chcą im przekazać. Prowadzący audycję, o poranku dzwoni do przedszkoli i szkół podstawowych i rozmawia z dziećmi o tym, co jest dla nich najważniejsze. W co lubią się bawić, czego lubią się uczyć, jakich piosenek lubią słuchać i jakie książki czytać. Podczas rozmowy dzieci mogą porozmawiać o marzeniach oraz wielkich i małych planach na przyszłość. W trakcie audycji przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym śpiewają, recytują wiersze lub po prostu opowiadają o sobie i swoim otoczeniu.

//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/leaderschool.png

Leader School

to szkoła języków obcych należąca do ogólnopolskiej sieci szkół Leader School , specjalizującej się od ponad 18 lat w tworzeniu najwyższej jakości metod nauczania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i innych, w grupach i indywidualnie. Połączenie w Leader School nowoczesnych praktyk nauczania oraz wykwalifikowanej kadry lektorskiej zapewnia szybką i efektywną naukę.

Dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

proponujemy profesjonalną metodę uczenia najmłodszych, dzięki której rozbudzamy w dzieciach ciekawość i motywację do nauki języków.

Leo Maniak

program efektywnego przyswajania wiedzy dla uczniów szkoły podstawowej ( 8 – 13 lat). Uczniowie bez problemu przyswajają ortografię, płynnie czytają, samodzielnie notują i przygotowują się do sprawdzianów, korzystają z technik pamięciowych oraz doskonalą swoją koncentrację.

Dla dorosłych

język angielski lub niemiecki metodą BLS Communication to połączenie unikatowej metodyki zajęć prowadzonych przez akredytowanych lektorów z bogactwem materiałów dydaktycznych i platformą e-learningowa . Proponujemy rozwiązania dla osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy.

zniżka: -5%
www: piaseczno.leaderschool.pl
facebook: facebook.com/leaderschoolpiaseczno
adres: ul. Pawia 7 lok. 6, Piaseczno
telefon: 22 404 88 08
e-mail: piaseczno@leaderschool.eu
//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/Logo-e1492716416297.png

Szyszka Dziergajka Handmade

Pracownia zabawek i dekoracji dla dzieci Bernadety Szyszkowskiej to miejsce, gdzie można znaleźć oryginalne, nietuzinkowe, wykonane ręcznie przedmioty dla dzieci. Szydełkowe króliczki, lalki robione szydełkiem, zabawki szyte ręcznie, dziergane kocyki dla dzieci, pamiątki chrztu św., I Komunii Św. Oferta jest bogata, więc każdy może znaleźć coś ciekawego. Istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanego upominku na specjalne zamówienie. Wszystko tworzone z pasją i z dbałością o każdy szczegół.

Pani Bernadeta szyje urodzinowe prezenty dla naszych przedszkolaków oraz prowadzi w przedszkolu "Warsztaty rękodzieła dla dzieci".

 

Dla wszystkich przedszkolaków i rodzin wychowanków Przedszkola Niepublicznego Domek Elfów Pani Bernadeta przygotowała rabat w wysokości 5%. Kupon można zrealizować w jej sklepie internetowym. Skutkuje automatycznym obniżeniem ceny wszystkich nieprzecenionych artykułów będących w koszyku o 5% oraz zwolnieniem z kosztów dostawy. Odbiór zamówienia możliwy jest bezpośrednio w Przedszkolu.

zniżka: -5% www: http://bernadetaszyszkowska.pl/ Facebook: facebook.com/szyszkadziergajkahandmade telefon: 668-122-648 e-mail: kontakt@szyszkadziergajka.pl  
//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/Animki.png

ANIMKI

 

ANIMKI to firma eventowa organizująca urodziny dla dzieci. Dojeżdżamy do domu klienta lub do przedszkola „Domek Elfów” gdzie prowadzimy 2-godzinną zabawę w wybranej tematyce. W naszej ofercie jest już ponad 20 tematów urodzinek (superbohaterowie, frozen, minionki, księżniczki i in.). Oferujemy atrakcje w postaci wizyty instruktorki zumby kids, klauna lub bańkarza prezentującego mega bańki mydlane XXL i zamykającego dzieci w bańkach. Z Animkami dzieci się nie nudzą.

zniżka: -10%
www: animki-piaseczno.pl
facebook: facebook.com/animki.urodzinki
telefon: 781 156 566
e-mail: animki-urodzinki@wp.pl
//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/rzezucha-300x74.png

Rzeżucha Studio

Rzeżucha Studio zajmuje się twórczą, kreatywną i innowacyjną edukacją w zakresie rozwijania potencjału twórczego dzieci i młodzieży oraz nauczania języków obcych. Korzysta z najnowszych metod edukacyjnych i osiągnięć naukowych a także tworzy autorskie, innowacyjne programy nauczania. Osadza naukę w kontekście globalnym.

zniżka: -5%
www: rzezucha.com
facebook: facebook.com/Rzeżucha-Studio-Sylwia-Zabor-Żakowska
telefon: 604 17 17 14
e-mail: studio@rzezucha.com
//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/parzuchowscy.png

Parzuchowscy Fotografia

Fotografia to od lat wspólna pasja Edyty i Łukasza Parzuchowskich. Oboje pragną, aby Ich zdjęcia miały duszę, aby zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie.

www: parzuchowscy.com
facebook: facebook.com/parzuchowscy
telefon: 881 635 588
e-mail: parzuchowscy@gmail.com
//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/glottozabawa-300x57.png

Glottozabawa

Glottozabawa są to autorskie zajęcia językowo – muzyczne Magdaleny Wojewody, innowacja w nauczaniu dzieci czytania, pisania i języków obcych.

facebook: facebook.com/glottozabawa
telefon: 790 024 304
e-mail: info@glottozabawa.pl
//domekelfow.pl/warszawa/wp-content/uploads/sites/2/2017/05/0001__3_-300x226.png

Rach-Ciach

 

Salon fryzjerski damsko-męski wraz ze specjalnie przygotowaną salą do strzyżenia dzieci. Dla naszych Przedszkolaków strzyżenie w specjalnej cenie i dodatkowo upominek gratis!

facebook: facebook.com/esencjapiekna15
telefon: 739 226 333
adres: ul. Powstańców Warszawy 15, Piaseczno
tolek przychodnia

Tolek Przychodnia dla Dzieci i Rodziców

Tolek Przychodnia dla Dzieci i Rodziców to miejsce szczególne, ponieważ każdy Mały Pacjent czuje się tu kimś wyjątkowym! Oprócz dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie każdego dziecka oraz jego rodziców, dokładamy wszelkich starań, by Mały Pacjent w naszej przychodni przekonał się, że lekarz jest przede wszystkim przyjacielem, który chce i potrafi mu pomóc.

Dla dzieci i ich rodziców oferujemy kompleksową opiekę najlepszych lekarzy specjalistów m.in.: pediatry, internisty, alergologa, dermatologa, chirurga, ginekologa, kardiologa, okulisty, ortopedy, stomatologa oraz wielu innych dziedzin medycyny. Oferujemy pełen zakres szczegółowych badań laboratoryjnych dotyczących m.in.: analityki ogólnej, hematologii, biochemii i bakteriologii. Wykonujemy dokładne badania diagnostyczne USG, łącznie z echem serca u dzieci.

Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-21.00, w soboty w godz. 8.00-20.00 oraz w niedzielę od 10.00-16.00. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dzięki współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowym i oraz partnerami medycznymi z przyjemnością świadczymy usługi medyczne pacjentom w zakresie posiadanych przez nich abonamentów lub prywatnie, albo w ramach pakietu „Zdrowy Tolek”, który można wykupić u nas w przychodni.

ZAPRASZAMY 🙂

www:  www.tolek.info
telefon: 22 750 33 77; 602 23 73 73
e-mail: rejestracja@tolek.info
adres: ul. Postępu 7, 05-506 Nowa Wola, Lesznowola
//domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/17799006_636469929891898_8070779143088820570_n.jpg

Fundacja dla szczeniąt Judyta

To pierwsza w Polsce Fundacja dla szczeniaków. Przekształcona z  „Domu Tymczasowego” po 2,5 roku jego działalności. Zrzesza ludzi, którzy od kilku lat wspólnie pomagają ratować psie dzieci.

Dom Tymczasowy dla szczeniaków Judyta, powstał po pierwszych trudnych doświadczeniach w specjalistycznej opiece nad chorymi szczeniakami. Jest praktycznie jedynym takim miejscem w Polsce. Jest społeczną inicjatywą osoby prywatnej. Opiera się na jej pracy i pracy najbliższej rodziny. O pomoc w opiece nad bezdomnymi, często chorymi szczeniakami zwracają się organizacje prozwierzęce i „zwierzoluby” szczególnie z biedniejszych części Polski. Ze względu na skalę potrzeb wspierany jest finansowo przez osoby trzecie poprzez darowizny rzeczowe oraz wpłaty na konto osoby prowadzącej, na specjalne konto wydzielone przez weterynarza sprawującego opiekę nad psami oraz na zrzutka.pl.

Fundację można również wspierać wysyłając  SMS o treści S8263 na nr 72365 koszt 2,46zl

Również nasze przedszkole pragnie pomóc w ratowaniu psich dzieci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji na Facebooku gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat ich pracy.

www: https://www.facebook.com/pg/Fundacja-dla-Szczeniat

telefon: 795890890

e-mail: fundacjajudyta@wp.pl

adres: Fundacja dla Szczeniąt Judyta Nowy Białynin 43 96-513 Nowa Sucha KRS: 0000672078 Bank Millenium 22 1160 2202 0000 0003 2388 6706 BIGBPLPW PayPal: FundacjaJudyta@wp.pl tytułem : darowizna

//domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2018/10/10385307_1379149969042643_4716536058390305060_n.jpg

Gospodarstwo pasieczne "Swojskie Miody"

Właściciel Pan Jakub Tutaj mawia, że jest "pasterzem pszczół" dla kilkudziesięciu rodzin pszczelich prowadząc tzw. prywatną pasiekę wędrowną. Pszczółki hoduje w sposób tradycjonalny w drewnianych ulach trzcinowych, natomiast najwyższą jakość swojskich miodów ze swojej pasieki zawdzięcza czystemu klimatowi okolic gór Świętokrzyskich.

Przedszkole Domek Elfów korzysta z dobrodziejstwa pasieki "Swojskie Miody". Nasze przedszkolaki zajadają się pysznym miodem pod każdą postacią. Przedszkolaki Domku Elfów oraz ich rodziny mogą również zakupić pyszny nektar. Na hasło "Domek Elfów" Pan Jakub dołączy do zakupu mały gratis lub udzieli rabatu.

www: "Swojskie Miody" na Facebooku

telefon: 607 397 678

e-mail: eggison@op.pl