Nasze przedszkolaki są cudownymi dziećmi. Dostarczają nam tyle wrażeń i wzruszeń. Widzimy jak dorastają, zawiązują pierwsze przyjaźnie. Wspólnie tworzymy naszą wielką przedszkolną rodzinę. Postanowiliśmy zatem wprowadzić w naszym przedszkolu uroczysty dzień obchodów urodzin naszych podopiecznych.

W dniu urodzin przeznaczymy czas specjalnie dla naszego jubilata. W ciągu dnia odbędzie się godzinna impreza urodzinowa Waszego dziecka. Podczas przerwy w zajęciach jego grupy, zorganizujemy zabawy oraz urodzinowy poczęstunek. Jubilat zdmuchnie świeczkę a my zaśpiewamy wspólnie sto lat oraz wręczymy mu prezent niespodziankę.

Prezenty dla naszych jubilatów przygotowuje pracownia zabawek i dekoracji dla dzieci „Szyszka Dziergajka Handmade”. To ona zadba o to, by każdy prezent był jedyny w swoim rodzaju i stworzony tylko dla Państwa dziecka.

Zapowiada się bardzo wesoły i huczny rok szkolny.
Regulamin Urodziny w Domu Elfów