We wtorek już oficjalnie zakończyliśmy zbiórkę darów dla Fundacji „Przytul psa”. W strugach ulewnego deszczu przekazaliśmy Fundacji to co dla niej zebraliśmy i przygotowaliśmy. Przez cały okres zbiórki udało nam się zebrać ponad 60kg suchej karmy dla psów i kotów, ponad 20 puszek z jedzeniem oraz inne smakołyki dla psów. Do fundacji pojechały również akcesoria dla zwierzaków: smycze, szelki, zabawki dla zwierząt, podkłady, ręczniki i koce.

Zwierzęta pozostające pod opieką Fundacji otrzymały również legowiska, które wspólnie z dziećmi  uszyliśmy. Wykorzystaliśmy otrzymane poduszki, kołdry oraz poszewki na pościel. Wypełnieniem ze starych poduch dzieci na nowo napełniały uszyte przez ciocię Benię legowiska. Do nowych poszewek powędrowały również stare kołdry, które ciocie pocięły na odpowiednich rozmiarów legowiska.

Wspólnymi siłami  uszyliśmy 45 legowisk. To wszystko nie udałoby się gdyby nie rodzice naszych przedszkolaków oraz mieszkańcy Piaseczna, którzy w odpowiedzi na naszą akcję wspomogli nas w zbiórce.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji. Zebrane dary na pewno przydadzą się Fundacji a nasze dzieci otrzymały piękną i mądrą lekcję.