Co roku hucznie świętujemy zakończenie roku szkolnego. Jest to okazja do spotkania się z całymi rodzinami naszych przedszkolaków. Co roku pogoda nam sprzyja. W tym roku było jednak wyjątkowo gorąco. To między innymi dlatego zrezygnowaliśmy z występów dzieci. W tym roku postawiliśmy na zabawę, tylko i wyłącznie. Drużyna Kangura zaprosiła dzieci do rozgrywek sportowych. Teatr Katarynka do interaktywnego przedstawienia a po spektaklu do wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Wujek Marcin ze szkoły tańca  “MOVE” roztańczył całe towarzystwo. Jego “Polkę” tańczyły dzieci wraz z rodzicami. Pięta palec, masło smalec! dodawały energii. Sensei Łukasz zaprezentował swoje umiejętności wciągając do ćwiczeń naszych małych sportowców.
Przechadzając się wśród naszych gości odnieśliśmy wrażenie, że świetnie się bawią, bowiem każdy znalazł tu coś dla siebie. Malowanie buziek, tatuaże, balonowe zwierzątka, ogromne bańki mydlane, no i absolutny hit – zraszacz w ogrodzie maluszków. Taplały się tam dzieci a nawet dorośli. Woda dawała przyjemne uczucie świeżości w ten słoneczny dzień.
Pomimo upału goście przybyli tłumnie a impreza trwała kilka godzin. Żal było się rozstawać. Zdjęcia pozostaną piękną pamiątką tego popołudnia.
Dziękujemy, że byliście z nami.

« 1 z 5 »