Zapachniało w przedszkolu majowym bzem. Słychać śpiew dzieci i szelest papieru. Tak, tak – to przygotowania do wielkiego święta. Dzień Mamy i Taty to zawsze wielkie wydarzenie w naszym przedszkolu. Chociaż nie spotkamy się w tym roku podczas uroczystości to postaraliśmy się uczcić święto rodziców w inny sposób. Przygotowania trwały długo  i mamy nadzieję, że niespodzianki sprawią wiele radości rodzicom naszych przedszkolaków.

Zacznijmy od najmłodszych dzieci. Oj, wiemy ileż uwagi trzeba im poświęcić. Jak nakłonić do zjedzenia zupy, czy poobiedniej drzemki. Mamusie muszą mieć ogromne pokłady cierpliwości. Teraz pora zająć się sobą, chociaż przez chwilę. Dla miłego relaksu podczas wieczornej kąpieli, Maluszki przygotowały dla swoich Mam specjalny peeling cukrowy z kwiatkami bzu. Tatusiowie zapracowani, spieszą się by szybko wrócić do domu. Niech te breloczki sprawią by ich powroty były bezpieczne. Aby tradycji stało się zadość, do kompletu laurki. Jak to u Maluszków bywa, te również nie mogą być takie zwyczajne. Niech Mamusie i Tatusiowe zapamiętają te urocze, pulchniutkie, malutkie stópki, które co rano przybiegają do ich sypialni 🙂

« 1 z 2 »

I sami nie wierzyliśmy ale ciocie Halina z Mają przygotowały jeszcze krótką część artystyczną. Wielkie brawa dla naszych najmłodszych wychowanków.

Chociaż nie zawsze wylewni – jak to chłopcy – jednak dla swoich Mam zrobią absolutnie wszystko. Nasze Elfy to wspaniali chłopcy, którzy ze szczerego serducha zaśpiewali dla swoich Mam i Tatusiów.

Ciocia Marzenka wciąż grała i grała a nasze dzieci śpiewały z każdym dniem coraz ładniej. Z wiekiem robią się coraz bardziej odważne a trema powoli znika. Świetliki piosenki przygotowały już wcześniej. Ostatnio swój czas mogły już tylko poświęcić na przygotowanie niespodzianek dla rodziców.

Mama jest najważniejsza na świecie. Czy zastanawialiście się jak Was widzą Wasze dzieci? Za co Was kochają. Ciocia Stefania przeprowadziła mały wywiad z naszymi przedszkolakami. Posłuchajcie …

Hmm, a co dla rodziców wymyśliły Skrzaty i Krasnale? Koncerty odwołane, bilety do teatrów wyprzedane, w kinach nic ciekawego nie grają, zatem dzieci zapraszają do Teatru w Domku Elfów.
W repertuarze przedstawienia “Jaś i Małgosia”  – jego współczesna wersja oraz “Czerwony Kapturek”.

Prosimy zatem rozsiąść się wygodnie w fotelach. Głośniki ustawić na najwyższy ton. Kawka, herbatka i ciastko w rękę. Zapraszamy!!!

 

Drodzy Rodzice,  my również dołączamy się do życzeń dzieci. Życzymy Wam zdrowia, spokoju i cierpliwości. Pociechy z dzieci i wiele radości. Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia i mamy nadzieję – do zobaczenia.