Dzień Dziecka mógłby być codziennie, prawda? Gdyby spytać dzieci, każde odpowiedziało tak samo. Dzieci to prawdziwy dar. W dniu ich święta, postaraliśmy się o moc atrakcji.

Po śniadaniu i zajęciach online  języka angielskiego, zaprosiliśmy dzieci do Teatru Domku Elfów. Specjalnie dla naszych przedszkolaków ciocie przygotowały przedstawienie pt: “Baśniowy Ambaras”. Burzę śmiechu wywołała ciocia Kasia, której nagle wyrosły wąsy…

Ten dzień był niezwykle ciepły i słoneczny. Większość czasu spędziliśmy na placu zabaw. Tu również na dzieci czekały niespodzianki. Bańki, gry i zabawy. Na tarasie powstawały piękne pamiątkowe prace dzieci. Tematyka dowolna, bo uznaliśmy, że dziś to dzieci decydują co robić. Strasznie się im to spodobało.

« 1 z 2 »

Po obiedzie, na dzieci czekała następna, tym razem słodka niespodzianka. Dzisiejszy deser to była prawdziwa uczta. Kolorowe galaretki, bita śmietana, owoce no i uwielbiane przez wszystkich gofry.

U Świetlików i Maluszków dzień minął pod hasłem “Ahoj Piraci”. Ciocie postarały się by najmłodsze dzieci przeżyły niezwykłą piracką przygodę podczas szukania skarbów.

Cudownie spędziliśmy ten dzień. Wspaniale było patrzeć na szczęśliwe dzieci. To taka frajda sprawiać im radość.