Dzień Dziecka to po Bożym Narodzeniu chyba najfajniejsze święto uwielbiane przez wszystkie dzieci. Postaraliśmy się aby nasze Przedszkolaki na długo zapamiętały ten dzień. Specjalnie dla nich zorganizowaliśmy masę atrakcji.
W ogrodzie zorganizowaliśmy zawody sportowe. Wujek Marcin ze Szkoły Tańca Move urządził dyskotekę na świeżym powietrzu. Były bańki, malowanie buziek, konkursy z nagrodami. Dziecięce szaleństwo udzieliło się nawet ciociom Ani i Agnieszce, które przebrały się  w stroje owieczki i Myszki Miki i dokazywały razem z dziećmi.
Kiedy dzieci wróciły do przedszkola, w salach czekały na nie niespodzianki. Każda grupa otrzymała nowe zabawki. Najmłodsze dzieci jeździki i kucyki, Skrzaty kuchenkę, Krasnale domek dla lalek a  grupa Elfów nowe gry. Po wielkim okrzyku radości w przedszkolu zapanowała cisza. Dzieci zajęły się zabawką a my mogliśmy złapać chwilę oddechu.

« 1 z 5 »

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie pomyśleli o innych. Są przecież dzieci, które nie mają tyle szczęścia, są w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy.  Zakończyliśmy zbiórkę darów dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie. Wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy wielką paczkę dla naszych przyjaciół. Była to piękna lekcja. Nie pierwszy i nie ostatni raz uczymy nasze przedszkolaki szacunku, wrażliwości i konieczności dzielenia się z innymi.