W wigilię  dnia św. Andrzeja w nocy z 29 na 30 listopada, zgodnie z tradycją, św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać swoją przyszłość. Do dziś andrzejki to okazja do świetnej zabawy, przed rozpoczynającym się okresem adwentu.
Również i my postanowiliśmy dobrze się bawić i poznać naszą przyszłość :). Zabraliśmy nasze przedszkolaki do Chatki Spełnionych Marzeń na imprezę andrzejkową. Było mega fajnie. Dwie ciocie – prawdziwe czarownice – wróżyły i przepowiadały przyszłość naszym pannom i kawalerom. Było lanie wosku, tajemnicze losy oraz wiele innych wróżb, które przepowiadały imiona przyszłych wybranków, kto dostanie fajne prezenty pod choinkę, kogo czekają niesamowite przygody, itp. Wiemy nawet, ile wnucząt doczekacie się Wy, Drodzy Rodzice 🙂
Jak na imprezę andrzejkową przystało, nie zabrakło również tańców, a ponieważ pogoda za oknem sprzyjała, wykorzystaliśmy czas na zabawę na świeżym powietrzu. Zimno było nam nie straszne, ponieważ na koniec mogliśmy ogrzać się przy wielkim ognisku i upiec sobie w jego płomieniach pyszne kiełbaski.
Wycieczka do Chatki Spełnionych Marzeń była niezwykle ekscytująca. Pełna pozytywnych wrażeń i emocji.
Życzymy wszystkim by dobra wróżba się spełniła.

« 1 z 3 »