Zobacz jak wygląda nasze przedszkole

Nasze atuty

Jedyne przedszkole w Piasecznie wyróżnione Znakiem Jakości KidZone
Przestronne sale wyposażone w wysokiej jakości urządzenia
Rozszerzona podstawa programowa
Bogata oferta zajęć edukacyjnych
Profesjonalna kadra
Położenie w cichej, zielonej okolicy
Dwa place zabaw
Własny ogródek owocowo-warzywny
Okresowe badania przesiewowe
Realizacja programu „Zdrowo jemy – zdrowo rośniemy”
Oddychamy czystym powietrzem
Co miesiąc wycieczka
Organizacja urodzin przedszkolaków
Ambasador Polskiego Radia Dzieciom
Uczestniczymy w programie "Akcja Dawcom w Darze"

Przyroda i nasze place zabaw

Przedszkole Domek Elfów mieści się wśród starego lasu, który przeplatają domy i wille. Przyroda i cywilizacja uzupełniają się tutaj wzajemnie. Dzięki tak pięknemu usytuowaniu nasze przedszkolaki mają codzienny kontakt z naturą, niejednokrotnie spacerując leśnymi alejkami wokół przedszkola.

Dwa place zabaw są obszerne, wyposażone w bardzo estetyczne i zapewniające najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa sprzęty. Przedszkole oferuje atrakcje dla maluchów i starszych dzieci w dwóch oddzielnych strefach.

Posiadamy własny ogródek owocowo-warzywny, o który troszczą się przedszkolaki. Poprzez tak bliski kontakt z przyrodą dzieci mają szansę nauki zasad pielęgnacji roślin, wiedzy o nich. Poprzez wspólną pracę w grupie, czerpią radość z tworzenia czegoś wielkiego. Mamy dowód na to, że owoce i warzywa z naszego ogródka smakują im najbardziej. Szczególnie, kiedy same zbierają plony i zanoszą do przedszkolnej kuchni.

Codziennie

Uczymy języka angielskiego w taki sposób, aby zapewnić dzieciom naukę pełną zabawy, radości i różnorakiej aktywności. Młodsze dzieci mają zapewnioną kontynuację w latach następnych, a starsze realizują program z jednoczesnym ukierunkowaniem na szkołę podstawową. Zajęcia są ciekawe, różnorodne, dostosowane do zainteresowań dzieci. Nieodłącznym ich elementem jest muzyka, mini dialogi z pacynką / koleżanką / kolegą oraz różne formy zabaw ruchowych. "MYŚLĄ, ŻE SIĘ BAWIĄ - MY WIEMY, ŻE SIĘ UCZĄ" - to motto jest zawsze obecne podczas naszych zajęć.

Codziennie

Plastyka sensoryczna to mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta kolorów. Połączenie doznań dotykowych ze wzrokowymi (mocne kolory), zapachowymi, słuchowymi i smakowymi. Z tych wszystkich stymulujących zmysły składników w czasie zabawy powstają prawdziwe arcydzieła. Dzięki wprowadzeniu działań sensoplastycznych w pracy z dziećmi, wpływamy na rozwój ich kreatywności oraz twórczego myślenia, a także poszerzamy zakres ich słownictwa.
Nasze warsztaty to kolorowa zabawa dla dzieci. Podczas zajęć wykorzystujemy materiały plastyczne przygotowane z ogólnodostępnych artykułów spożywczych i nie tylko.

2x w tygodniu

Rytmika jest wszechstronną metodą słuchowo - ruchową, ściśle powiązaną z muzyką. Zajęcia rytmiki rozwijają inteligencję emocjonalną dzieci i ich wrażliwość, potrafią dodać energii i wprawić w dobry nastrój, ale i również wyciszyć i uspokoić.

Podczas naszych zajęć dzieci ćwiczą wrażliwość muzyczną oraz umiejętność określania i reagowania na podstawowe elementy muzyki: rytm, tempo, dynamikę, melodię. Grają na dziecięcych instrumentach perkusyjnych. Wykonują piosenki z rytmicznym lub ilustracyjnym ruchem. Rozwijają motorykę, sprawność i estetykę ruchu.

1x w tygodniu

Nauczanie języka hiszpańskiego z elementami CLIL metodą kreatywną dla dzieci przedszkolnych prowadzi Sylwia Zabor-Żakowska. Specjalistka w rozwijaniu potencjału twórczego dzieci. Wykorzystuje w tym celu zarówno osiągnięcia współczesnej nauki z zakresu psychologii i aktywności twórczej, jak również tworzy i realizuje autorskie, innowacyjne metody.

1x w tygodniu

Glottodydaktyka jest metodą przygotowującą już bardzo małe dzieci do nauki czytania i pisania, dającą rewelacyjne efekty. Naukę czytania, a właściwie przygotowania do czytania i pisania należy rozpocząć jak najwcześniej. Zainteresowanie dziecka literami pojawia się już w drugim roku życia, w trzecim dziecko już bardzo chętnie bawi się klockami z literkami. Czytanie zaczyna się metodą ślizgania się po literach, co prowadzi do szybszego opanowania płynnego czytania. Glottodydaktyka porządkuje dziecku świat głosek i liter.

Zajęcia pozwalają zwrócić dziecku uwagę na narządy mowy, na ich pracę w czasie mówienia. Dziecko w zabawie może odkrywać pracę wiązadeł głosowych (strun głosowych), pracę warg i języka. Uczą dziecko odpowiedniego operowania głosem, ćwiczyć otwieranie ust, wysuwanie ich do przodu i zaokrąglanie warg, unoszenie języka i niewsuwanie go między zęby.

Rodzice dzieci rozpoczynających naukę czytania i pisania niejednokrotnie zauważyli trudności, jakie sprawiały dzieciom:

 • synteza – złożenie wyrazu z sylab, głosek;
 • analiza – podział wyrazu na sylaby, głoski;
 • dyktando – pisanie ze słuchu;
 • płynne czytanie ze zrozumieniem.

Stosując glottodydaktykę, unikamy tego rodzaju problemów.

Profilaktyka logopedyczna – 1x w tygodniu

Logorytmika to sposób by przez zabawę rytmem, słowem i muzyką kształtować bardzo ważne funkcje w rozwoju dziecka. Jest połączeniem rytmiki z terapią logopedyczną, na którą składa się szereg ćwiczeń muzyczno - ruchowych, oddziaływających na płaszczyznę słuchową, słuchowo-ruchową oraz ruchową.

1x w tygodniu

Zajęcia odbywające się w systematyczny sposób mają na celu pozytywne ukierunkowanie nadmiaru energii, poprawienie procesów przyswajania wiedzy, wyrabiania umiejętność koncentracji uwagi, wewnętrznej dyscypliny, współpracy i poczucia estetyki.

Zajęcia profilaktyczne - 1x w tygodniu

Okres przedszkolny i szkolny to etap szybkiego rozwoju i kształtowania się układu mięśniowego i kostnego. Jest to czas, kiedy należy zwrócić szczególną uwagę na kształtującą się sylwetkę dziecka i najodpowiedniejszy moment na rozpoczęcie ćwiczeń zapobiegających wadom postawy oraz leczenie najczęściej występujących schorzeń postawy u dzieci i młodzieży . Zaniedbanie ćwiczeń korygujących może doprowadzić do zmniejszenia sprawności układu krążenia, układu oddechowego, narządu ruchu, a także do zmian zwyrodnieniowych.
Podczas zajęć pracujemy między innymi nad kształtowaniem nawyku prawidłowej postawy, wygaszaniu nieprawidłowych nawyków oraz wyrabianiem u dziecka prawidłowej postawy podczas czynności życia codziennego.

  1x w miesiącu

  Bajkoterapia to mówiąc najprościej -terapia poprzez bajki. Wszystkie dzieci lubią je słuchać. Badania przeprowadzone przez psychologów wykazały, iż czytając określone bajki można pomóc dziecku w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych, takich jak np. irracjonalne lęki czy pierwsze dni pobytu dziecka w przedszkolu. Bajki jako utwory literackie adresowane do dzieci, cechuje magiczne ujmowanie rzeczywistości, oglądanie świata z perspektywy dziecka i świadomość umowności zdarzeń, czyli rozróżnianie świata realnego i czarodziejskiego. Dziecko myśli, że w rozwiązywaniu trudnych sytuacji pomaga magia- tak jest w bajkach. Znaczenie baśni w rozwoju i wychowaniu dzieci jest ogromne. Jednak najważniejsza rola bajki polega na redukcji lęku. Dziecko, identyfikując się z bohaterem ma poczucie, że dobra wróżka nad nim czuwa, że potrafi posługiwać się czarami i odmienić swą sytuację. Bajka daje wsparcie i poczucie siły, zastępczo zaspokaja potrzeby i przez to obniża lęk. Adresatami bajek terapeutycznych są dzieci , głównie w wieku 4-9 lat, w których świat jest widziany z dziecięcej perspektywy, a ich celem jest uspokojenie, zredukowanie problemów emocjonalnych.

1x w miesiącu

W ramach tych zajęć dzieci poznają nowe smaki. Uczą się przygotowywać potrawy. Pieczemy ciastka, robimy kanapki. Korzystając z bezpiecznych narzędzi kuchennych nasi wychowankowie uczą się kroić, mieszać i tworzyć prawdziwe pyszności.

1x w miesiącu

Podczas zajęć powstają rozbudowane prace plastyczne. Prace, które wymagają od dzieci większego nakładu pracy, kreatywności.

1x w miesiącu

Świat przyrody jest bardzo ciekawy. Zwierzęta, rośliny - wszystko jest od siebie zależne. Podczas zajęć uczymy dzieci ciekawostek przyrodniczych. Dbamy by z szacunkiem podchodziły do zwierząt oraz przyrody. Przy okazji przekazujemy zasady ekologi. Jak dbać o środowisko. Segregacja śmieci, czy oszczędność wody to tylko część wiedzy jaką zdobywają.

1x w miesiącu

Zajęcia mają na celu zaznajomienie dzieci z muzyką. Podczas zajęć dzieci poznają nowe instrumenty, mają możliwość pracy z nimi. Uczą się słuchać muzyki, rozróżniać dźwięki, rytm oraz przekaz utworów.

1x w miesiącu

Dlaczego woda w morzu jest słona, a po deszczu powstaje tęcza? Pytań dzieci jest mnóstwo. My poprzez doświadczenia i eksperymenty pokazujemy im ciekawe zjawiska.

activities

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • zajęcia w języku angielskim
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 100zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Sylwia Zabor-Żakowska - Ukończyła Filologię Angielską, Studia Przyrodnicze, Studia z Psychologii i Wspierania Aktywności Twórczej oraz Malarstwo. Wiedzę z zakresu rozwijania kreatywności podczas nauczania języka pogłębiała w Oxfordzie. Jej pasja, ciekawość świata i chęć stałego rozwoju doprowadziła ją do opanowania języka hiszpańskiego, aby przekazywać ten coraz popularniejszy w świecie język najmłodszym. Jest malarką oraz publikującą i nagradzaną poetką. Jej obrazy biorą udział w wystawach zbiorowych w Muzeum Regionalnym w Piasecznie. Prowadzi Rzeżucha Studio w Jesówce.
Zajęcia kreatywne przeznaczone dla dzieci przedszkolnych. Zajęcia polegają na samodzielnym tworzeniu przez dzieci zwierząt. Poznają wiele rozwiązań i technik artystycznych zarówno płaskich jak i przestrzennych. Dzieci rozwijają umiejętność twórczego myślenia, wyobraźnię wizualną oraz przestrzenną. Dzieci wybierają zwierzaki do stworzenia. Poznają wiele słówek i zwrotów w języku angielskim dotyczących życia zwierząt.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 70zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Patrycja Milaniuk - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Finalistka Konkursu Tańca Klasycznego im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku a także laureatka I miejsca w Konkursie Tańca Klasycznego w Caen we Francji. Występowała na deskach Opery Śląskiej w Bytomiu, a także Teatru Wielkiego w Warszawie. Pracowała w Państwowym Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze" a od 7 lat związana jest z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego.

Jej zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki rozciągającej, ćwiczeń ogólnorozwojowych poprawiających sprawność fizyczną, kształtujących prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową. Dzieci ucząc się prostych elementów tanecznych i łącząc je w układy, poznają podstawy tańca klasycznego.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 40 min 1x w tygodniu
 • 80zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Marta Baranowska - Od kilku lat prowadzi Pracownię GAGA w Zalesiu Dolnym. Jest osobą otwartą, komunikatywną i przede wszystkim kreatywną. Te właśnie cechy wykorzystuję w pracy z dziećmi. Na zajęciach ceramicznych rozwija zdolności manualne, poprawia motorykę małą i rozbudza wrażliwość i wyobraźnię przestrzenną przedszkolaków.
Podczas jej zajęć dzieci kształtują swoją wyobraźnię i zdolności manualne. Uczą się pracy w grupie. Rozwijają cierpliwość i skupienie. Własnoręcznie wykonują gliniane miseczki, koszyczki, ozdoby, zwierzątka, postacie z bajek i co tylko wyobraźnia podpowie. Pani Marta wykorzystuje najróżniejsze techniki pracy z gliną, od lepienia przez szablony, formy, na odciskaniu roślin nie kończąc. Dzieci zabierają do domu prawdziwe cuda. Wypalone w profesjonalnym piecu, pomalowane specjalnymi farbami.

 • dzieci 4-6 letnie
 • zajęcia grupowe, max. 6 dzieci
 • 40 min 1x w tygodniu
 • 180zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Instruktorzy Stajni Galilea
Podczas godzinnych pobytów w stajni, dzieci oprócz 15-minutowej jazdy konnej będą miały możliwość poznać te piękne zwierzęta, ich zwyczaje, zachowania, nauczyć się je czyścić, siodłać i pielęgnować. Dzieci będą przebywały pod stałą opieką Wychowawców i Instruktorów. Zajęcia prowadzą Instruktorzy, którzy ukończyli kursy Instruktora hipoterapii prowadzone przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne. Zajęcia odbywać się będą w zadaszonym lonżowniku lub w terenie, zależności od formy prowadzonych zajęć i warunków atmosferycznych. Konie, na których będą jeździły dzieci są specjalnie przygotowane i dobierane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia indywidualne lub w parach
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 35zł miesięcznie - zajęcia indywidualne
 • 25zł miesięcznie - zajęcia w parach
 • Prowadzący:
  Sylwia Zabor-Żakowska - Ukończyła Filologię Angielską, Studia Przyrodnicze, Studia z Psychologii i Wspierania Aktywności Twórczej oraz Malarstwo. Wiedzę z zakresu rozwijania kreatywności podczas nauczania języka pogłębiała w Oxfordzie. Jej pasja, ciekawość świata i chęć stałego rozwoju doprowadziła ją do opanowania języka hiszpańskiego, aby przekazywać ten coraz popularniejszy w świecie język najmłodszym. Jest malarką oraz publikującą i nagradzaną poetką. Jej obrazy biorą udział w wystawach zbiorowych w Muzeum Regionalnym w Piasecznie. Prowadzi Rzeżucha Studio w Jesówce.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 100zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Sylwia Zabor-Żakowska - Ukończyła Filologię Angielską, Studia Przyrodnicze, Studia z Psychologii i Wspierania Aktywności Twórczej oraz Malarstwo. Wiedzę z zakresu rozwijania kreatywności podczas nauczania języka pogłębiała w Oxfordzie. Jej pasja, ciekawość świata i chęć stałego rozwoju doprowadziła ją do opanowania języka hiszpańskiego, aby przekazywać ten coraz popularniejszy w świecie język najmłodszym. Jest malarką oraz publikującą i nagradzaną poetką. Jej obrazy biorą udział w wystawach zbiorowych w Muzeum Regionalnym w Piasecznie. Prowadzi Rzeżucha Studio w Jesówce.
Nauczanie języka hiszpańskiego z elementami CLIL metodą kreatywną dla dzieci przedszkolnych. Podczas zajęć wykorzystywane są:
 • Szereg technik plastycznych – rysowanie za pomocą różnych mediów – flamastry, pastele suche i olejne, kredki woskowe, ołówek, węgiel, malowanie – akwarela, tempera, farba akrylowa, tusz, wycinanie, lepienie, konstruowanie 3D, metaloplastykę, filc, tkanina, kolaż, origami, zastosowanie materiałów naturalnych (liście, orzeszki, patyczki, glina itp.) oraz recyclingowych.
 • Techniki twórczego myślenia – skojarzenia, transformacje, analogie, myślenie dedukcyjne, myślenie abstrakcyjne
 • Muzykę, dramę, piosenki, bajki, historyjki, rozmówki, filmiki, wierszyki, słuchowiska, czytanie książek, poznawanie legend, samodzielnie tworzone gry i zabawy językowe
 • Metodę pracy projektowej
 • Zabawę słowem
 • Atrakcyjne materiały wizualne
 • Elementy klasycznych metod nauczania języka obcego: TPR, imersji, drylu
 • Nowoczesną technologię – gry interaktywne, fotografię, dyktafon, prostą kamerę

 • dzieci 4-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 70zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Sensei Łukasz Mozer (2 Dan) - Posiada uprawnienia instruktora karate kyokushin. Jest wychowankiem sensei Krzysztofa Markowskiego. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie.
  Uczniowski Klub Sportowy BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin
Pan Łukasz wymaga wiele od siebie i innych. Wprowadza na swoich zajęciach przyjazną i rodzinną atmosferę wprost „zarażając” dzieci sportową pasją.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia indywidualne
 • 140zł miesięcznie 30 min 1x w tygodniu (wariant A)
 • 260zł miesięcznie 30 min 2x w tygodniu (wariant B)
 • Prowadzący:
  Marek Szymański - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek - Wychowanie Fizyczne oraz Absolwent Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. H. Konopackiej w Pruszkowie kierunek Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Jest trenerem II klasy lekkiej atletyki, instruktorem pływania oraz rekreacji snowboardu MEN. Sędzia klubowy komisji sędziowskiej PZS. Pracuje z dziećmi od 2007roku.
Ćwiczenia gimnastyczne mające na celu zapobieganie powstawaniu wad. Gimnastyka korekcyjna odgrywa ważną rolę u dzieci w wieku przedszkolnym. Wówczas to zaczyna kształtować się postawa ciała, rozpoczyna się szybki rozwój cech motorycznych, kształtują pierwsze nawyki ruchowe. Podczas zajęć dzieci zdobywają umiejętności ruchowe, które wspomagają kształtowanie prawidłowej sylwetki i postawy ciała, ćwiczą pamięć, koncentrację uwagi, spostrzegawczość oraz nabywają umiejętność samokontroli.

 • dzieci 4-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 40 min 1x w tygodniu
 • 90 zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Natalia Świderska

  Celem zajęć jest:
  • pobudzanie dziecięcej kreatywności,
  • rozwijanie zdolności inżynierskich,
  • rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz twórczego rozwiązywania problemów,
  • nauka podstaw logiki, mechaniki, fizyki, matematyki, a także podstaw programowania.

 • Pani Natalia jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Pasjonuje Ją psychologia, a w centrum zainteresowania jest dziecko - jego możliwości i rozwój. Kontakt z dziećmi sprawia, że postrzega świat zawsze w lepszej perspektywie i taki też pragnie pokazywać najmłodszym. Uwielbia spontaniczność przedszkolaków oraz radość płynącą z poznawana przez nie świata. Uważa, że dzieci uczą się najefektywniej przez aktywności, które angażują ich ciekawość oraz kreatywność. Świat klocków Lego właśnie taki jest. Zajęcia legorobotyczne, które Pani Natalia prowadzi w naszym przedszkolu, rozwijają sprawność manualną, myślenie przestrzenne oraz logiczne. Pomagają dzieciom zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami wiedzy ogólnej o świecie czy przyrodzie. Zajęcia bazują na ponad 2.500 tys. instrukcji, które pozwalają dzieciom koncentrować się na wyznaczonym celu.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 70zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Marek Szymański - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek - Wychowanie Fizyczne oraz Absolwent Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. H. Konopackiej w Pruszkowie kierunek Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Jest trenerem II klasy lekkiej atletyki, instruktorem pływania oraz rekreacji snowboardu MEN. Sędzia klubowy komisji sędziowskiej PZS. Pracuje z dziećmi od 2007roku.
Zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej mają na celu oswajanie dzieci z piłką poprzez zabawy, ćwiczenia, oraz wprowadzenie podstawowych przepisów piłki nożnej. U dzieci w wieku przedszkolnym zaczyna się kształtować postawa ciała, rozpoczyna się szybki rozwój cech motorycznych, kształtują się pierwsze nawyki ruchowe. Podczas zajęć dzieci zdobywają umiejętności ruchowe, które wspomagają nawyki potrzebne w grze w piłkę nożną . Nabywają nawyk prawidłowej sylwetki i postawy ciała, ćwiczą pamięć, koncentrację uwagi, spostrzegawczość oraz nabywają umiejętność samokontroli.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • zajęcia w języku angielskim oraz hiszpańskim
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 100zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Sylwia Zabor-Żakowska - Ukończyła Filologię Angielską, Studia Przyrodnicze, Studia z Psychologii i Wspierania Aktywności Twórczej oraz Malarstwo. Wiedzę z zakresu rozwijania kreatywności podczas nauczania języka pogłębiała w Oxfordzie. Jej pasja, ciekawość świata i chęć stałego rozwoju doprowadziła ją do opanowania języka hiszpańskiego, aby przekazywać ten coraz popularniejszy w świecie język najmłodszym. Jest malarką oraz publikującą i nagradzaną poetką. Jej obrazy biorą udział w wystawach zbiorowych w Muzeum Regionalnym w Piasecznie. Prowadzi Rzeżucha Studio w Jesówce.
Zajęcia kreatywne przeznaczone dla dzieci przedszkolnych. W trakcie zajęć dzieci tworzą głównie własne zabawki przy wykorzystaniu materiałów plastycznych i recyclingowych. Wykonane własnoręcznie zabawki służą do dalszej zabawy w domu, co istotnie wpływa na wzrost aktywności twórczej dzieci. Zajęcia zawierają elementy języka angielskiego lub hiszpańskiego odnoszącego się do pojęć plastycznych i wiedzy ogólnej o świecie. Osadzone są w kontekście kosmopolitycznego myślenia o świecie.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia indywidualne
 • 40 min 1x w tygodniu
 • 260zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Patrycja Grecka - nauczanie gry na skrzypcach to nie tylko Jej zawód, ale i życiowa pasja, dlatego dzieli się chętnie swoją wiedzą na każdym możliwym poziomie. Jej uczniowie to małe 3-letnie dzieci, jak również starsze osoby - nawet po 70 roku życia. Każdy ma swoje tempo rozwoju. Nie ma żadnych ograniczeń by móc cieszyć się tym czarującym instrumentem. Każdy uczeń jest dla Pani Patrycji osobnym „wyzwaniem” i inspiracją. W nauczaniu początkowym – nastawia się na poznawanie instrumentu poprzez zabawę. Gra na instrumencie to frajda! Grający jest zanurzony w muzykę. Bardzo dużo słucha – by rozwijać talent, muzykalność. Rodzic jest nierozłączną częścią teamu: DZIECKO-RODZIC-NAUCZYCIEL.

 • dzieci 4-6 letnie
 • zajęcia indywidualne
 • 20 min 2x w tygodniu
 • 220zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Marzena Borowiecka
  ISOLA MUSICA
  tel: 503 771 881
  kontakt@isolamusica.pl

 • dzieci 4-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 40 min 1x w tygodniu
 • 120zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Bernadeta Szyszkowska - Prowadzi w Piasecznie pracownię „Szyszka Dziergajka Handmade”, gdzie ręcznie tworzy dekoracje i zabawki dla dzieci. Rękodzieło to jej hobby. Pasja, którą chcę się podzielić. Szydełkuje, wykleja, maluje. Ma głowę pełną pomysłów. Uczy swoje dzieci kreatywnej zabawy przez samodzielne tworzenie zabawek i dekoracji.
Warsztaty rękodzieła dla dzieci, bawiąc – uczą. Uczą kreatywności, samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki dekoracji. Przy okazji świetnej zabawy nauczą się robić biżuterię, dekorować przedmioty codziennego użytku, malować na tkaninie, robić maskotki ze skarpetek, zakładki do książek oraz operować igłą i nitką przyszywając guziki, szyjąc okładki na zeszyty, dekoracje z filcu. Będą wykorzystywać rzeczy nowe i używane. Przerabiać nadając im drugie życie. Stworzą dekoracje świąteczne oraz prezenty na specjalne okazje dla rodziny i przyjaciół. Celem warsztatów jest pokazanie dzieciom jak fantastyczne może być rękodzieło. Otworzenie im furtki do znalezienia swojego hobby. Pasji, dzięki której będą mogły wyrazić siebie. Pokazanie, że przedmiot wykonany własnoręcznie dla siebie lub kogoś bliskiego będzie cenniejszy niż najdroższa rzecz w sklepie.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 60zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Marcin Sochacki - Dyplomowany instruktor fitness i tańca. Założyciel szkoły tańca „MOVE”.
Warsztaty taneczne odbywają się zgodnie z opracowanym Programem Edukacji Tanecznej "Wychowanie Poprzez Taniec" w oparciu o zalecenia Światowej Organizacji Tańca oraz autorskie choreografie taneczne do bieżących hitów.
Nauka tańca pozwoli dzieciom na opanowanie technicznych i artystycznych tajników poznawanych tańców. Zajęcia odbywające się w systematyczny sposób mają na celu - oprócz nauki tańca - pozytywne ukierunkowanie nadmiaru energii, poprawienie procesów przyswajania wiedzy, wyrabiania umiejętność koncentracji uwagi, wewnętrznej dyscypliny, współpracy i poczucia estetyki. Zabawy, którymi przeplatane są zajęcia mają na celu rozwijanie myślenia, usprawniają koordynację ruchową, refleks, oraz motywują do pozytywnej rywalizacji.

 • dzieci 4-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 55 min 1x w tygodniu
 • 100zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Eliza Komar - Psycholog, terapeuta pedagogiczny. Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Terapia pedagogiczna.

Terapia ręki ma na celu usprawnianie małej motoryki czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców oraz zaangażowanie całej kończyny górnej w wykonywanie różnorodnych zadań poprawiających jej funkcjonowanie. Pani Eliza pracuje z dziećmi nad normalizacją napięcia a także skupia uwagę na poprawie pisma i grafomotoryki. Jej zajęcia są dobrane do funkcjonalnego i intelektualnego poziomu dziecka, stwarzając możliwość dalszego rozwoju w przyjazny i interesujący sposób.

 • dzieci 3-6 letnie
 • zajęcia grupowe
 • 30 min 1x w tygodniu
 • 60zł miesięcznie
 • Prowadzący:
  Instruktorzy z Przedszkoliada.pl - Przedszkoliada.pl to ogólnopolski program rozrywki ruchowej „Przedszkole i piłka”. Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Zajęcia są prowadzone przez cały rok przedszkolny, a więc zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi systematyczności wysiłku fizycznego. Spełniony jest też drugi warunek ŚOZ, mianowicie każde zajęcia trwają na tyle długo, aby utrwaliły się korzystne efekty zdrowotne ruchu. Tym samym Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.
Więcej informacji o programie "Przedszkole i piłka" znajdziecie Państwo na naszej stronie https://domekelfow.pl/piaseczno/blog/sport-druzyna-kangura/

activities

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Nasza kadra dobierana jest z najwyższą starannością. Przy selekcji opiekunów, nauczycieli i instruktorów, brane są pod uwagę liczne kryteria, spośród których najistotniejsze jest właściwe wykształcenie, ciepło i życzliwość oraz zaangażowanie w opiekę nad dziećmi. Dokładamy wszelkich starań, aby zespół opiekujący się naszymi podopiecznymi, zmieniał się na przestrzeni czasu w jak najmniejszym stopniu, co pozwala dzieciom na budowanie długotrwałych, silnych więzi z ulubionymi opiekunkami. Poznajmy się:

Opinie o nas

Przeczytaj autentyczne opinie rodziców, którzy korzystali bądź wciąż korzystają z usług naszego Przedszkola.

Czesne

999 zł / miesiąc

Pół dnia

 • Zapraszamy dzieci w wieku
  od 1,5 roku do 6 lat
 • Pobyt dziecka w godzinach
  7.00 - 13.00
 • Pełne wyżywienie
 • Bogaty pakiet zajęć edukacyjno-rozwojowych
 • Wycieczka 1 x w miesiącu
  (od 3 roku życia)
 • Opieka psychologa
1099 zł / miesiąc

Cały dzień

oferta specjalna!
 • Oferta skierowana do rodziców posiadających Kartę Dużej Rodziny, lub dla rodzeństwa
 • Zapraszamy dzieci w wieku
  od 1,5 roku do 6 lat
 • Pobyt dziecka w godzinach
  7.00 - 18.00
 • Pełne wyżywienie
 • Bogaty pakiet zajęć edukacyjno-rozwojowych
 • Wycieczka 1 x w miesiącu
  (od 3 roku życia)
 • Opieka psychologa

Bezpłatny tydzień adaptacyjny

dla przyszłych przedszkolaków

Tydzień adaptacyjny trwa 5 dni roboczych w godz. od 9:30 do 11:30. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa psychicznego w przełomowym momencie życia oraz stopniowe rozładowywanie doznań wywołanych rozstaniem z rodziną i brakiem wiedzy o nowym środowisku.

Powolna i stopniowa adaptacja, którą Państwu oferujemy umożliwi przyszłemu Przedszkolakowi poznanie nowego otoczenia w poczuciu bezpieczeństwa psychicznego, czego skutkiem będą chętne powroty dziecka do przedszkola każdego dnia. Nad procesami adaptacji oraz wspomagania rodziców dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną (przygotowanie dziecka do przedszkola w sferze psychicznej i instrumentalnej) czuwa doświadczona kadra przedszkola wraz z psychologiem.

Przyjaciele Domku Elfów

https://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/1-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/2-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/3-300x200.jpghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/4-300x200.jpghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/5-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/6-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/7-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/9-1-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/8-1-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/10-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/11-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/12-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/13-300x200.jpghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/14-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/15-300x200.jpghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/16-300x200.pnghttps://domekelfow.pl/piaseczno/wp-content/uploads/sites/4/2019/02/Logo-300x200.png

Kontakt

 
Przedszkole Niepubliczne "Domek Elfów"
ul. Wyspiańskiego 1
05-501 Piaseczno
(22) 110 10 00
  Dyrektor Przedszkola Stefania Moskalik
662 202 273 dyrektor@domekelfow.pl
  Dyrektor Administracyjny Teresa Syguła
660 680 424 info@domekelfow.pl
  Właściciel Przedszkola Piotr Syguła
725 726 727 piotr.sygula@domekelfow.pl
 
Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00

Napisz do nas