...

Kadra

Żłobek niepubliczny na Natolinie „Domek Elfów” szczyci się profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Nasza kadra dobierana jest z najwyższą starannością. Jest to zespół pełnych pasji, zaangażowanych i wykształconych nauczycieli, specjalistów i instruktorów.

Teresa Syguła

Dyrektor, pedagog

Swoją przygodę z oświatą rozpoczęła od czteroletniego Studium Wychowania Przedszkolnego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna oraz dwuletnich studiów podyplomowych na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego: „Wspomaganie Dzieci z Problemami Rozwojowymi”, które dały między innymi uprawnienia do zakładania przedszkoli i placówek integracyjnych. Nabierała doświadczenia, pracując z dziećmi w szkołach publicznych i niepublicznych oraz placówkach terapeutycznych. Przez pięć lat była dyrektorem jednej z najlepszych szkół w Warszawie: Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus. Podnosząc swoje kwalifikacje, ukończyła roczny kurs z zakresu terapii pedagogicznej. Miała możliwość przyjrzenia się z bliska pracy kolegów (od przedszkola po Uniwersytet) w Anglii, Finlandii, Estonii i Francji. Przeprowadziła przez pierwszy etap nauczania wiele pokoleń małych uczniów, nie tylko ucząc ich pisania i czytania, ale rozbudzając w nich poczucie własnej wartości i wyjątkowości. Prowadzenie przedszkoli niepublicznych w wymiarze osobistym jest zwieńczeniem Jej wieloletniego doświadczenia zawodowego.

Joanna Ratowska

Dyrektor, logopeda

Z wykształcenia polonista językoznawca i logopeda (UW). Pracowała 10 lat w redakcjach pism, by ostatecznie powrócić do marzeń z dzieciństwa i zostać nauczycielem terapeutą. W tym zawodzie pracuje już od kilkunastu lat. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń pedagogicznych, logopedycznych i terapeutycznych. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach jako logopeda i logorytmiczka, pracowała również w szkole integracyjnej jako polonista, nauczyciel wspomagający i trener TUS. Opiekuje się uczniami z trudnościami rozwojowymi. Przez 5 lat była również dyrektorem żłobka i przedszkola. Prywatnie mama dwójki licealistów i ucznia szkoły podstawowej. Uwielbia śpiewać i rysować, czyli ma wszelkie kwalifikacje, by pracować w przedszkolu.

Diana Mazur

Opiekun dziecięcy

Jest energiczna i uśmiechnięta, a przy tym niesamowicie cierpliwa. Dla każdego Maluszka ma wiele serca i pomaga mu łagodnie przejść przez żłobkową adaptację. Uwielbia kreatywne zabawy i każdego dnia razem z dziećmi bawi się przy muzyce. Prywatnie mama nastoletniego syna.

Iwona Kałuska

Opiekun dziecięcy

Po 20 latach pracy w międzynarodowej firmie i urodzeniu córki postanowiła zmienić swoje życie zawodowe. W ten sposób rozpoczęła swoją żłobkowo – przedszkolną przygodę. Pani Iwona jest spokojna, konsekwentna i wierzy w niesamowity potencjał swoich podopiecznych. Powolutku, ale konsekwentnie wdraża najmłodszych do czynności samoobsługowych i przestrzegania zasad panujących w grupie.

Joanna Jankowska

Pomoc opiekunów i nauczycieli / pracownik kuchni

Pani Asia studiowała pedagogikę i przez wiele lat pracowała w szkole jako asystent nauczyciela dla dzieci z trudnościami rozwojowymi. W naszym przedszkolu jest pomocą opiekunów i nauczycieli, a także przygotowuje i wydaje posiłki oraz dba o porządek. W „Domku Elfów” jest naszą oazą spokoju. Zawsze możemy liczyć na jej pomoc i z przyjemnością zaglądamy do przedszkolnej kuchni.

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.