...

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik – wystawa Bzzz!

Dziś nasze przedszkolaki z Ursynowa poznały i bawiły się ze swoimi kolegami z Piaseczna. Wszystko za sprawą wspólnej wycieczki do Centrum Nauki Kopernik na wystawę ” Bzzz!”.

Wystawa Bzz! to specjalnie wydzielona przestrzeń dla najmłodszych pozwalająca na nieskrępowane eksperymentowanie. Dzieci bawią się tutaj kierowane ciekawością. Nasze przedszkolaki mogły dowiedzieć się między innymi, jak wygląda świat oczami węża albo ryby, co robi pszczoła w ulu, a także co kryje się w korzeniach drzewa. Wystawa jest zorganizowana tak, że dzieci naprawdę świetnie się bawią. Przy okazji doświadczają i poznają świat w ciekawy sposób.

Frajdy jaką miały dzieci podczas pobytu w CNK nie da się opisać słowami.

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.