...

Wesołych Świąt!

Wigilia tuż tuż. W przedszkolu ostatnie przygotowania do świąt. Atmosfera gorąca. Po wczorajszym spacerze do parku i rozdawaniu pierników, pozostało nam już do wykonania ostatnie zadanie z projektu „I ja jestem św. Mikołajem” – przygotowanie upominków dla rodziców. Te ostatnie są wyjątkowe, bo i wyjątkowi są rodzice. Dzieci włożyły w nie dużo serca i starały się wykonać jak najdokładniej i najlepiej. Uśmiech mamy i taty będzie dla nich największą nagrodą.

W powietrzu czuć magię świąt.  Choinka świeci, po przedszkolu roznosi się jeszcze zapach pierników a z głośnika słychać kolędy i pastorałki. Miód dla serca widząc, pracę dzieci w takim anturażu.

W grupie Maluszków odbyły się jeszcze zajęcia na temat tradycji świątecznych.  Wychowawczynie opowiedziały dzieciom o choince, potrawach, Mikołaju i o wszystkim co kojarzy się z magią Świąt Bożego Narodzenia. Powstały jeszcze ostatnie świąteczne prace.

Świąteczny repertuar towarzyszył dzieciom również podczas zajęć tanecznych. Wyszło tak fajnie, że nasi tancerze wystąpili przed swoimi koleżankami i kolegami z grupy.

Nadeszły święta. Teraz w zaciszu swojego domu oddamy się ich celebracji. Życzymy wszystkim by spędzili je w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. W otoczeniu bliskich niech będą radosne i spokojne.
Żegnamy się świątecznie przesyłając jeszcze nasze wyśpiewane życzenia.

Do zobaczenia po świętach.

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.