...

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Wszyscy kochają misie więc nie powinno dziwić, że mają one swoje święto. W przedszkolu to zawsze okazja do fajnej zabawy. Tego dnia przedszkolaki przynoszą swoje pluszowe zabawki a ciocie dostarczają atrakcji w postaci gier i zabaw ale również ciekawych zajęć tematycznych. Każda grupa świętuje indywidualnie, chociaż w tym roku elementem wspólnym była „przechodnia” fotobudka, w której robiliśmy dzieciom sesję fotograficzną.


Maluszki

W najmłodszej grupie nie mogło zabraknąć zabaw związanych z misiem. Kreatywne ciocie wymyśliły a dzieci zrobiły swoje własne misie – sensoryczne. Jak miło było patrzeć na uśmiechy dzieci, kiedy orientowały się co właśnie stworzyły. 🙂

Krasnale
Zabawy tematyczne, prace plastyczne a w nagrodę medale.

Elfy
Jak na grupę samych dżentelmenów ich misie to prawdziwi eleganci.

Świetliki
Stworzyły swoje misie wykorzystując między innymi technikę origami.

Skrzaty

Nasza zerówka jako najstarsza grupa swoje misie … uszyła. Dzieci samodzielnie operowały igłą i nitką zszywając poszczególne filcowe elementy.  Praca rozłożona była na etapy ale dzieci wykazały się wielką cierpliwością w tej pracy. Wielkie brawa dla nich! Dzień Misia Skrzaty kończyły pracą w grupach, którą lubią najbardziej. Wspólnymi siłami stworzyły pracę pt: „Dolina misiów”.

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.