...

Karnawałowa nocowanka w przedszkolu

Jak karnawał to karnawał.  Już niedługo nasz doroczny bal karnawałowy, tymczasem w przedszkolu odbyła się karnawałowa nocowanka. Tym razem rozpoczęliśmy od zajęć manualnych, podczas których dzieci wykonały swoje karnawałowe maski.

Tej nocy na dzieci czekało sporo atrakcji. Jedną z nich była pyszna pizza a po niej wyjście na podwórko, które rozświetliły zimne ognie.

W programie naszej imprezy znalazło się piżama party. Jak przystało na karnawałową noc taneczną, nie mogło zabraknąć błyszczącego konfetti, fluorescencyjnych atrybutów świecących w ciemnościach oraz dyskotekowych kolorowych świateł. Wszyscy świetnie się bawili a my do teraz podziwiamy taneczne umiejętności naszych przedszkolaków.

Energia rozpiera naszych wychowanków. Dla wyciszenia, ubrani w piżamki, w towarzystwie ulubionych pluszaków obejrzały bajkę „Sing”. Nasza sala ruchowa zamieniła się ponownie w salę kinową. Zamiast foteli, materace. Chociaż bajka kipi piosenkami, to część dzieci nie dotrwała do jej końca. Zmęczone karnawałowymi harcami zasnęły…

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.