...

Jesienny bal przebierańców

Jak co roku o tej porze w Domku Elfów organizujemy jesienny bal przebierańców. Bal służy integracji dzieci, które dołączyły do naszego przedszkola. Przełamuje stereotypowe imprezy halloweenowe. Nie straszymy dzieci widokiem pająków, pajęczyn czy innych związanych z tym świętem atrybutów.

Cieszymy się jesienią, sobą i zawsze liczymy na dobrą zabawę z wujkiem Marcinem, który prowadzi w Domku Elfów zajęcia taneczne. W tym roku tematem przewodnim balu były jesienne kolory. Sala balowa mieniła się więc kolorami dyni, wrzosów i kasztanów. Było pięknie.

W balu uczestniczą wszystkie dzieci, jednak ze względu na komfort naszych najmłodszych wychowanków, bal maluszków odbywa się w zaciszu ich sali. Tu czują się swobodnie i bezpiecznie. Nie są narażone na hałasy, ani zbyt żywiołowe wygibasy. Tu piosenki były spokojniejsze i tańce mniej ekspresyjne. Maluszki bawiły się balonami, tańcowały do dziecięcych przebojów i goniły za bańkami mydlanymi.

Świetliki bawiły się wspólnie na sali ruchowej. Zanim rozpoczął się bal dla starszych dzieci, ogromna sala należała do nich. Ciocie Agnieszka i Aldona wytańcowały małych tancerzy. Aż miło było patrzeć. Widać było, że wszyscy dobrze się razem bawią.

Kiedy Świetliki skończyły swój bal i powędrowały na spoczynek, swoją zabawę rozpoczęły przedszkolaki. Wujek Marcin porwał wszystkich do tańca.

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.