...

Dzień Dziecka

1 czerwca to ważna karta w kalendarzu. Dzień Dziecka obchodzimy w Domku Elfów zawsze tak aby na długo zapadł w pamięci naszych przedszkolaków. W tym roku mieliśmy w planach wielki pastelowy piknik ale pogoda – delikatnie mówiąc – zweryfikowała nasze plany.  Od czego mamy jednak nasze wspaniałe i pomysłowe ciocie? Od samego rana przygotowywały piknik w sali ruchowej. Na ścianach zawisły pastelowe balony. Pod sufitem kolorowe girlandy. Pod ścianami stanęły stoiska z popcornem, watą cukrową i słodkimi przekąskami. A co, raz w roku możemy pozwolić sobie na taką swawolę. Ciocie przygotowały także pastelową balonową foto budkę.

Kiedy w końcu zaprosiliśmy dzieci do sali mogliśmy napawać się widokiem ich zaskoczenia i radości.

Z pomocą zaproszonych animatorów rozpoczęła się wesoła zabawa w towarzystwie naszego specjalnego gościa Minionka. Były tańce, gry i zabawy ruchowe, malowanie buziek i balony.

Kiedy ustał deszcz i przestało grzmieć przenieśliśmy zabawę na podwórko. Jakby wody było mało po deszczu, to na dzieci czekały jeszcze wodne zabawy. Ech, co tu mówić. Co niektóre ciocie obudziły w sobie dziecko i dołączyły do zabawy.

Deszcz czy słońce, ciocie z Domku Elfów w Piasecznie są… no właśnie MEGA POMYSŁOWE i dla swoich Wychowanków wyczarują magiczny, spektakularny, bombowy, niezapomniany Dzień Dziecka. No bo wiecie, najważniejsze aby dzieci były szczęśliwe….

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.